Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte nincs is szex a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte nincs is szex a kapcsolatomban 22 évesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves NŐ vagyok. A párom szintén 22/F.

2 éves kapcsolat. Ő előttem egy ágyban tüzes vadmacska párja volt, én viszont szűz voltam, amikor összejöttünk.

Sajnos az előző kapcsolatomból hoztam némi "lelki sérülést" szexuális téren(az előző partneremmel sose élveztem, és lelkileg rombolt).

A lényeg, hogy ott tartunk, hogy heti 1x van szex, és az is kb. 10 perc. A párom folyton azzal piszkál, hogy én nem kezdeményezek, túl jó vagyok, nem próbálom őt lázbahozni. Máskor az a baja, hogy zavarja, hogy mindig vannak otthon náluk. Harmadjára már más zavarja...egyszóval mindig zavarja valami. Szex közben is érzem, hogy lankad neki. Ha meg akarom beszélni vele szerinte teljes mértékben én vagyok a hibás, és rengetegszer elmondja, hogy igényli a szexet de én nem kezdeményezem(sokszor ha egy csókot akarok adni neki akkor is csak egy szájrapuszit kapok és már megy tovább. Ha meg akarom ölelni szintén megy tovább. Akkor mit vár? Ha este a fülébe súgom, hogy feküdjünk le, szerinte az nem kezdeményezés).

A lényeg, hogy ezen kívül minden rendben. Nagyon ragaszkodik hozzám, napi 6x hív telefonon, féltékenykedik, ha nem vele vagyok, minden szabadidejét velem tölti, tehát azt se lehet mondani, hogy a lelki részével bajok lennének. De szerintem ez nem normális.

A kapcsolat elején volt egy olyan, hogy mondta nekem, hogy engem egy túl jó nőnek tart. Lehet ez lenne a baja mostanáig?


2017. okt. 29. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szűz voltál vagy nem élvezted az előzővel?
2017. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mi az, hogy túl jó nőnek tart? Ez süket duma. Beszéld meg vele, hogy mi a baja. Erős a gyanúm, hogy amiket mond csak kifogás és terelés. A valódi gond nem ezzel van, hanem mással és itt most nem feltétlenül másik nőre kell gondolni. :)
2017. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A baja sokkal inkább az, hogy a tüzes vadmacska ex csak a fejében létezik (ezt persze sosem vallaná be), valószínűleg ugyanolyan tapasztalatlan párkapcsolati téren, mint te, és minden szerencsétlenségéért téged hibátat.
2017. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Talán ennyi az igénye. Talán maszturbál, ezért nem jut energia rád. Talán nem vonzódik hozzád. Honnan a fenéből tudhatnánk?
2017. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Kérdezted már meg hogy mivel lehet felizgat? Orális sexre gondol? Szerepjátékra? Valami vadabb dologra? Perverziókra amit nem mer elmondani?


Egyébként ahogy leírtad ez egy kommunikációs hiba a részéről szerintem.


(Csak magamban sírok milyen problémákkal szembesülnek itt páran a sexuális életükben. Én amikor átmentem a páromhoz, kirugtam a lábád és addig kentünk amig kipurcantunk sok-sok hónapon át. Mindenki hormontablettát szed?)

2017. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tudhatjátok, csak tanácsot kértem.

Sajnos vele megbeszélni nem tudom, mert akárhányszor próbálom, én vagyok a hibás.

A túl jó nőnek tart azt hogy is mondjam. Arra érti, hogy más társaságból valóak vagyunk.(Én ezt nem tekintem nagy különbségnek, ő viszont igen). Szerinte én olyan körökben mozgok, ahova ő nagyon nehezen érhet fel az életben, szerintem pedig nem, és ebből már akadtak vitáink.

Szűz voltam, az elsővel csak ez-az volt, de nem feküdtünk le. A barátomnak pedig az exe megcsalta többször is, egy nagyon "vad" leányzó. Mindenki oda van érte.

2017. okt. 29. 21:23
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

halvérű vagy neki.

a vadmacskává formálásodhoz nincs elég tapasztalata még vagy lusta hozzá.

a te típusod meg magától nem szokott fejlődni.

2017. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom miket szeret, de azokat nem lehet mindig. A beöltözést, a két copfot, ilyeneket. De már többször öltöztem be, nem akarok mindig azért, hogy akkor kapjak valamit.
2017. okt. 29. 21:25
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

"Sajnos vele megbeszélni nem tudom, mert akárhányszor próbálom, én vagyok a hibás."


Akkor ne folytasd vele! Akivel nem lehet kommunikálni, azzal nincs mit tenni.

2017. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Achilles-nek teljesen igaza van. Ez így sehogysem oldható meg. A srác nem tudja/nem hajlandó elmondani mit akar. Te így nem tudod megtenni;valamint nem vagy gondolatolvasó. Ezen kívül ilyen hozzáállással amilyen a párodnak van... Hát ne haragudj egy hónapot nem bírnék ki vele. Én ezt a választ tudtam nyújtani.
2017. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!