Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb az ilyet mindehonnan letiltani, törölni? Vagy legyek én az érettebb és ne tegyek ilyen "gyerekes" lépést?

Figyelt kérdés

Tegnap megírtam egy srácnakl, h jó lenne ha békén hagyna, mert nem szeretnék tőle semmit sem. Persze más megfogalmazással, de értette, h mire akarok kilyukadni.

Már régóta nyomult rám, sose írtam neki vissza bő mondatokban, sőt tisztáztam is vele, h ő nekem csak olyan mint egy haver. Akkor 2-3 napig nem is írt, gondolom duzzogott, majd megint és mindennap. Hiába, h megmondtam neki, h nekem csak egy "haveri szint", akkor is éreztem a nyomulást. Tudtam, h meg kell "bántanom" azzal, h megmondom neki kerek perec ami van, mert magától nem veszi a lapot. Tegnap ez meg is történt és a végén majdhogynem én voltam a sz@r, mert "akkor minek is írtam vissza neki eddig is", ha én többet nem akarok tőle. Szóval jól összevesztünk, és elköszöntünk egymástól.

Màr a baráti szintből is "kiábrándultam" belőle, úgy érzem, h abszolút nem akarom, h bármiféle kapcsolati lehetőség legyen köztünk (közösségi oldal, telefonszám stb). Gyerekes dolog ha fogom és letiltom? Vagy ne "alázzam" ezzel magam, h ezt lépem meg? Már nem akarom, h újra felbukkanjon. Szerintetek?


2017. okt. 30. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod vele a továbbiakban tartani a kapcsolatot, akkor tiltsd. Nem hiszem, hogy megalázás lenne, csak kiiktatod az életedből, mert nincs szükséged rá. Az, hogy ő mit gondol majd erről, az borítékolható, ugyanakkor lényelgeten is.
2017. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam én is, csak pici erősítést szerettem volna kapni, h ez nem-e nagyon "gyerekes" lépés. Köszi :)
2017. okt. 30. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért tíltanád?

Töröld mindenhonnan.

2017. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes és nem megalázó hogy letiltod. Leírtakból azt értelmezem, hogy korrekten elé álltál és közölted a helyzetet. Ha ezt nem tudja megérteni, felesleges köröket futsz eztán. Töröld, tiltsd, jelenleg nincs dolgotok egymással.
2017. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jovoben ajanlom a technikamat ilyen helyzetekre: "Szia. Nem.". Tiltas, torles. Mindig bevalik :D.
2017. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gyerekesség, önvédelem.

Ha ennyire gyökér, akkor jobban is teszed, ha lehetetlenné teszed az erőszakoskodását. Már beteges.

2017. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Addig a szintig jutottam el, h töröltem mindenhonnan, aztán ő gondolom ezen megsértődött, megakarta mutatni, h ki a f@$za gyerek és hál' Istennek ő tiltott le mindenhonnan 😁
2017. nov. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!