Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket mennyire zavarna egy ilyen "kibeszélő show"?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel csak pár hónapja vagyunk együtt, ő a nővérem legjobb barátnője.

A barátnőm mindent, de mindent elmond a nővéremnek ami köztünk megy, a legapróbb részletekig (fültanúja voltam már többször is, nem zavartatják magukat)

Engem ez nagyon zavar, amit jeleztem is a barátnőmnek, de nem érti meg nincs változás.


Nekem ezek annyira privát dolgok, hogy nem szeretném,hogy pont a húgomnak beszélje ki...eleve nem is értem,hogy miért kell mindet elmondani, de teljesen úgy érzem,hogy kitálalja a magánéletem/magánéletünk.

Sok olyan dolog van ami senki másra nem tartozik, és bár jóba vagyok a nővéremmel, de nem ennyire, talán jobb lenne ha egy olyan barátnőjének beszélne ki akit nem ismerek.


2017. okt. 30. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mikor a barátnőd, hallótávolságba van, a nővérednek beszéljél a barátnőd puncijáról, cicijéről, mit csinálsz vele, csak úgy módjával, hátha észbe kap a barátnőd:))
2017. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna. Egyes jót írt, próbáld ki azt!
2017. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Megnyugtatlak a nők többségének van olyan barátnője akivel ilyen szinten megbeszéli a dolgokat. Jó lecke, hogy ne a nővéred barátnőire nyomulj...
2017. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a nővéred vagy a húgod?
2017. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy a lánytestvéred a nővéred, vagy a húgod.

Ha ezt tisztáztad, akkor el lehet gondolkodni a következő lépésen. :)

2017. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elírtam,de van egy húgom is aki igazából szintúgy tudja ezeket, mivel hallja, de ő igazat ad nekem, ezért kevésbé zavar.
2017. okt. 30. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nekem ezek annyira privát dolgok, hogy nem szeretném,hogy pont a húgomnak beszélje ki...eleve nem is értem,hogy miért kell mindet elmondani, de teljesen úgy érzem,hogy kitálalja a magánéletem/magánéletünk."


Fel kell világosítani, hogy ami kettőtök közt történik, annak illik kettőtök közt is maradnia.

Oszt' ha eztán nem bírja tartani a száját, akkor elintézed, hogy ne legyen több teregetnivalója veled kapcsolatban.

2017. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!