Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok kiszeretne belőletek?

Figyelt kérdés
Továbbállnátok vagy pedig harcolnátok érte hogy újra megszeressen?
2017. okt. 30. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy barom kerdest. Ha kiszeretne belolem azt pontosan lattam volna miert vagy hogy. Ha meg szakit es tudom az okat es nincs visszaut, nem tennek semmit. Tanulnek a hibambol vagy ha nem az en hibam keresnek olyat aki engen akar es nem valaki mast az en testemben...
2017. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg összekucorodni és addig úgy maradnék, amíg szomjan/éhen nem halok.
2017. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A szeretetért sosem szabad harcolni. El kell engedni, ennyi.

Viszont azon érdemes, sőt kötelező elgondolkozni, hogy vajon beletettél-e elég energiát a kapcsolatba. Mindig végig kell gondolni a saját hibáidat, mert így lehet fejlődni. Hogyha úgy gondolod, hogy te megtettél mindent, csak ő nem értékelte, akkor meg normális emberrel kell összejönni legközelebb.

2017. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem is értem azok az emberek hogy maradnak együtt, akik 20-40-60 éveket együtt töltenek egymással az életükben. Biztos ugyanúgy őrülten szeretik egymást 40 évig, mint az első hónapokban. JA NEM! Hihetetlen hogy ezek valódi problémák manapság.

Ha végre meg akarsz állapodni valaki mellett, akkor csináljatok gyerekeket és döntsétek el mindketten hogy egymással maradtok.

2017. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem volt olyan, hogy kiszeretett, olyan volt, hogy pillanatnyilag másvalakit jobban szeretett.


A mai eszemmel várnék rá türelmesen, ahogy ő is várt rám mikor mást szerettem jobban valamiért. De lehet, hogy pont ez lenne a rossz döntés, nem tudni.

2017. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én nem harcolnék érte. A szerelmet nem lehet erőltetni. Lezárnám magamban és továbbállnék, bármilyen nehéz is lenne és bármennyire fájna is.

Amúgy meg előre is boldog születésnapot! :D

2017. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fájna, de idővel tovább tudnék lépni.
2017. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Telesírnám minden este a GYIK falát. Ja, mégsem. Nyilván begubóznék, nem mennék emberek közé pár hétig, aztán megráznám magam és folytatnám tovább az életemet.
2017. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Biztos ugyanúgy őrülten szeretik egymást 40 évig, mint az első hónapokban. JA NEM!"

Dehogynem. ;)

2017. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Ha ő szeret ki belőlem, ő áll tovább, nem én. Ha mégis ennek ellenére maradni akar, akkor gondolom lát esélyt a folytatásra, én ennyiért nem fogom kidobni. Ha el akar menni, akkor viszont nem tartóztatom.


"Harcolni" hogy megszeressen, teljesen értelmetlen. A szerelmet nem lehet kierőszakolni. Minél jobban kapálózol utána annál jobban ellököd magadtól. A másik abból jöhet rá, hogy mégis szeret téged, ha elkezdesz neki hiányozni. De nyilván nem fogsz neki hiányozni, ha az arcába tolod magad.

2017. okt. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!