Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve van egy barátom, anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sylwol kérdése:

1 éve van egy barátom, anyagi problémi miatt még együtt él az exével és 4 éves lányukkal (az ex barátja is ott él velük) reggel az ex viszi oviba este a barátom hozza --- hétvégeken itt van nálam és ha a héten végez 1-2 akkor innen megy a gyerekért?

Figyelt kérdés
1hónapja az ex felmondta a munkáját mert vizsgázik valami tanfolyamon, erre a barátom most szerez neki állást a CBA ban Zuglóban- én itt lakom- erre ma mondta ha innen tölem hazamegy haza is viszi az exet mert akkor nem kell buszoznia messze, az Europarknál laknak 19 kerben. Nagyon mérges vagyok, ez szerintrem nem is notmákis, ti hogy látjátok? Mindig mondja már 3 éve vége a kapcsolatnak nem érdekli az ex de a gyerek miatt muszály összetartaniuk, ez normális?
2017. okt. 30. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vennék részt ebben. Nem a hazavitelen, hanem ez az egész, azok laknak egy rakáson, te a hétvégi nője vagy? Miért nem költözik hozzád, mitől jobb anyagilag, hogy ott lakik?
2017. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Te át vagy baszarintva édesem!
2017. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez az egész egy vicc,nem kapcsolat...
2017. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:)) ez igen, tudsz ám kitalálni dolgokat :)) mert nem hiszem hogy ez komoly
2017. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Kihasznál.
2017. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, úgy érzem én vagyok csak hülye ebben a sztoriban, és az ex a fontos, csak a gyerekre hivatkozik, vagy az ex barátját is ki akarja "ütni" mert talán csak nem tud élni a nö nélkül----
2017. okt. 30. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

"és az ex a fontos, csak a gyerekre hivatkozik, vagy az ex barátját is ki akarja "ütni" mert talán csak nem tud élni a nö nélkül----"


vagy nem. Mégis honnan tudnád? A legegyszerűbb megfejtés az, hogy pontosan úgy van ahogy mondja. A gyereket valóban valakinek hoznia és vinnie kell valakinek, és ha nem pont az óvoda mellett dolgozik valaki azt nehéz egyedül. Mert nem vagy nem jön ki a 8 órás munkaidő, vagy a gyerek van nagyon sokat az oviban. És ha hazamegy, akkor már miért ne vinné haza az exét, aki mellesleg a gyereke anyja is?



Viszont egyes kérdése jogos, miért nem költöztök össze? Lehetőleg közel az ovihoz. Mindenkinek jobb lenne úgy.

2017. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!