Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg leírhatatlanul bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leírhatatlanul bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, hónapok óta be akartam fűzni. Bevallom sok időt vesztegettem az elején de aztán kiderült, hogy ő is belém van zúgva legalábbis nagyon tetszettem neki... Minden jo volt es szep meg mesebe illo amig el nem rontottam... Nalam aludt a hetvegen es dugtunk vegre. Elotte oralisan kenyeztettem es hat ereztem, hogy elegge budi volt. Pedig gyorsan lezuhanyoztunk elotte, igaz aztan filmeztunk, smaroltunk es csak utana csinaltuk. Meg pl kutyusba is ereztem a puncijat. Nem volt veszesen durva csak piciket zavart. Utana is minden rendben volt nem mondtam neki vagy ilyesmi.

Csak az a baj, hogy par nappal kesobb meseltem a dologrol haveroknak aztan kesobb mar kicsit illuminalt allapotban azt is kiejtettem a szamon, hogy budos volt neki. Persze ez valahogy masnak is fulebe jutott es allitolag az egyik baratnoje megtudta de mar valami kiszinezett sztorit es elmondta a lanynak... Irt nekem egy uzenetet amin majd megszakadt a szivem es annyira bocsanatot akartam kerni de mar letiltott mielott irhattam volna. Es sehogy se tudom elerni, irtam egy baratnojenek de nagyon durvan elkuldott... Most mit csinaljak? Csak ket haveromnak emlitettem nem ertem, hogy tortenhetett ez... Ok is meselnek mindent a baratnoikrol csak ok nem tudjak meg ez a kulonbseg. Ezzel most vegleg elrontottam? Vegulis igaz amit mondham, tehat nem en tehetek rola hogy olyan neki. De nem szoltam mert nem akartam megbantani sot nem is erdekelt, mert annyira tetszik, csinaltam tovabb. Erre most ezert igy megharagudni? Majd meg fogom varni holnap egyetem elott, es eloben beszelek vele csak nem tudom mit mondjak, hogy megbocsasson...


2017. okt. 30. 20:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg.
2017. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

"Erre most ezert igy megharagudni?"

Hogy ország világ előtt megaláztad? Nem is értem hogy képzeli..

2017. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
En nem alaztam meg!!! Mirol beszelsz?
2017. okt. 30. 20:49
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Áhh cseppet se megalázó tényleg azt ecsetelni, hogy milyen a p..nája. Te mit szólnál ha visszahallanád, hogy akkora a farkad, hogy nagyító kell hozzá. Na ugye. Amúgy végleg elrontottad
2017. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

"Nálam aludt a hétvégén és dugtunk végre"


Hát vannak itt gondok, máshol is.

Oltári nagy b.nkó vagy.

2017. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

"En nem alaztam meg!!! Mirol beszelsz?"


Te, miről beszélsz? Még is minek mondanád? Padlóra tetted a lányt, helyébe lennék, az életben nem köszönnék már neked, nem hogy többet is köszönésen kívül.

2017. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Talán nem kellene olyn infókat elmondani a haveroknak, amihez semmi közük :D Komolyan ti ilyenekről dumáltok, ha összefuttok? Agyam elszáll :D Soha egyetlen férfivel sem beszéltem ilyenekről, a legrégebbi, igazi jóbarátaimmal sem.


Bizony, ez baromira megalázó a másik félnek.

2017. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Mert ha nem lennek ilyen k**va pletykasak es rosszindulatuak az emberek akkor ilyen nem tortenhetne meg
2017. okt. 30. 21:00
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
A stílusod alapján nem csodálom,hogy szóba sem áll veled!
2017. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van, kezdve ott, hogy te indítottad a pletykát.
2017. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!