Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok kioktatna és azt mondaná, hogy semmit nem értetek el az életben?

Figyelt kérdés

Ma is 40 percen át kioktatott, mint a középiskolában az osztályfőnök az osztályát. Nem csinálok semmit, nem értem el semmit az életben, nem törekszem és álomvilagban élek ami a közösségi médián alapszik (facebook, instagram). Míg ő mennyit törekedett és hányszor fogott padlót, de mégis folytatja. Szerinte én csak sírok és a tehetetlenségem a depresszióra fogom. Az igazság az, hogy beteg idős családtagom ápolom 20 éves korom óta. Az eltelt évek és az ápolás nehézségei a depresszióig sodortak. Anyagilag sem állunk olyan jól, mint ők. Az igazság hogy az anyagi határaim korlátozzák a lehetőségeim.

A legrosszabb, hogy kioktat miközben ő mindent a szülei pénzéből ért el, nehézségek nélkül (betegápolás).


2017. okt. 31. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Talán így próbál kirángatni a depresszióból. Nem tudhatjuk egy néhány mondatos leírás alapján.
2017. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lenne többet a párom, ha ez nem csak egyetlen egyszer, hirtelen felindulásból fordulna elő.

Ez nekem nem kell. Nem az ellenségemet akarom benne látni, hanem a támogatómat.

Lapát.

2017. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerinte nem létezik depresszió ez csak az én tehetetlenségemből adódó nemakarás.
2017. okt. 31. 10:27
 4/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Megkérdezném, hogy egy ilyen sikeres ember, aki ennyire tudja a tuttit mit keres egy ilyen "rakásszerencsétlenség" mellett? Miért nem keres egy harcos amazont maga mellé?


Megértem a problémádat, mert nekem is volt egy nagyon beteg ember a családunkban, az ő depressziója rántott engem is magával. De a párom az mindig mellettem állt. Együtt próbáltunk meg segíteni neki, és sosem kaptam tőle fajmosást. Mindig mellettem állt és támogatott és sehol nem lennék az ő ereje nélkül.


Szóval én megfontolnám, hogy jó ember mellett vagyok-e.

2017. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen "csodás" párt nem marasztalnék a "tehetetlenségemmel". Megmondanám,hogy a nemakarásom átváltozott tettrekészségre és egyenes utat mutatnék neki a szingli világ önismereti berkeibe.
2017. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Az enyém is felteszi néha ezt a lemezt, amikor épp veszekedni akar (és azt úgy elfelejti, hogy az én keresetemből éltünk, amikor tanult), aztán lehiggad és bocsánatot kér. Illetve tudom róla, hogy nem gondolja komolyan.

Viszont a te párodat nem ismerem. Minek kapcsán kezd el egyáltalán kioktatni?

2017. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ő tényleg mindent de mindent a szüleinek köszönhet akik mindent megadtak neki. Ilyen családdal még nem találkoztam.
2017. okt. 31. 10:34
 8/16 anonim ***** válasza:

Mindenesetre elgondolkoznék.

Ha úgy ismertem meg a párom, hogy szeret és csak a javamat akarja egy "sokkterápiával", akkor a segítségével igyekeznék kimászni a gödörből.

Ellenben ha úgy érzem, hogy csak kínoz, mert ez jelent neki örömöt, amellett csak a saját "zsenialitása" bizonyítására használ mint ügyeletes hülyét, akkor már a második megmozdulása alkalmával küldtem volna a francba.

Azért nem az első alkalom után, mert előfordulhat, hogy dolgokat másképp látunk.

Kellene a fenének egy olyan alak, aki bokszzsáknak tekint, van bajom amúgy is éppen elég.

Ne legyél mártír, még egyedül is jobb, mint egy rossz kapcsolatban!

2017. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Kiadnám az útját :D
2017. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy fájt ez neked és rosszul esett és valóban nem ez a legjobb reakció, de kicsit nézz magadba: oké, ápolod azt a rokont, de tényleg nem jutottál azon kívül semmire? Őt is meg lehet érteni: fiatalok vagytok, közös szép jövőt szeretne, te pedig ugyanabba bele vagy ragadva
2017. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!