Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos dilemma ez a részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos dilemma ez a részemről az összeköltözésünk előtt?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal, most tervezzük az összeköltözést, mindketten 29 évesek vagyunk. Két problémám van ezzel kapcsolatban, és nem tudom, hogy mikor hozzam elő neki.

Jelenleg egyedül élek, kényelmesen és nyugodtan, de nyilván vágyom arra, hogy többet együtt legyünk vagyis együtt éljünk, ezért költözöm hozzá. Az egyik gond az, hogy ő erős dohányos, gyakran rágyújt a konyhában is (legalább az ajtót becsukja), ha nem akar kimenni az udvarra. Engem meg sem kérdez, hogy zavar-e. Utána sokáig kell szellőztetni, akkor meg nagyon hideg lesz. A másik gond, hogy a kutyáját a hálószobában altatja, ott van a földön a fekhelye. Bár kistestű állat, mégis érzem a masszív kutyaszagot. Ezt sem kérdezte meg, hogy zavar-e vagy sem. Nyugodtan lehetne a másik szobában vagy az előszobában. Mindenképpen megbeszélem ezt vele, csak azt nem tudom, hogy mikorra időzítsem, költözés előtt vagy után.

Köszönök minden véleményt előre is.


2017. nov. 1. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözés előtt mindenképp.
2017. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz költözés. Kétlem, hogy ezeken változtatna. Sőt külön meló a kutyát megtanítani rá. Mindenképp előbb beszéld meg.
2017. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen előtte beszéljetek erről, költözés után, már erős vita is lehet ebből a kétféle gondolkodásból, ráadásul te költözöl hozzá, így mondhatja, hogy ő van otthon, azt csinál, amit akar..
2017. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKÉPPEN költözés előtt.

31/f

2017. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Összeférhetetlenek vagytok, fél éven belül rá fogtok jönni. Én ezért össze sem jövök dohányossal.
2017. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
1 éve sem vagytok együtt... eleve nincs értelme még összeköltözni, hiszen nem is ismeritek egymást. Ezek pedig olyan dolgok, amiken nem fog változtatni.
2017. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 1. 12:30
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Probalkozhatsz, de nagyjabol 3-4 honapon belul fogsz hazarohanni udvrialgo hörgőkkel, hogy vegre nem kell vagy a kutyat vagy a parod buzet szagolnod. Soha nem koltoznek ossze ilyen igenytelen emberrel, aki sem az otthonat, sem pedig sajat magat nem tiszteli meg tiszta, kellemes illatu kornyezettel (nem a dohanyzassal van a baj, ha valaki kolteni is akar arra, hogy budos es beteges legyen, az az o fogyatekossaga, csak lehet ezt viszonylag normalis keretek kozott is muvelni).
2017. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6

Ismerjük egymást régóta, gyerekkorunk óta.

2017. nov. 1. 12:32
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ő titkon azt hitte, hogy elfogadom így tokkal vonóval. Amíg nem élünk együtt, addig mindenki azt csinál a saját lakásában, amit csak akar. De együttélésnél figyelembe kell venni a másik felet is. Szerintem.
2017. nov. 1. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!