Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyözzem le ezt magamban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyözzem le ezt magamban?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok és az a próbléma velem hogy mivel sokszor meg csaltak az eddigi partnereim, vagy elvették tőlem ( olyan nők akik nem kedveltek engem a partnereimet) adtól félek hogyha nyilvános helyen meg jelenek a jelenlegi párommal aki azt hiszi nem válalom fel és szégyellem őt, közben nem csak elötte jártam 5fiúval és mind az 5-en elhagytak más nőkért. Emiatt bennem van egy hatalmas félelem hogy velem meg látják, elhóditják és össze mér más nőkkel akik nálam ezerszer szebbek csinosabbak vicesebbek jobb fejebbek nálam. Iszonyúan félek vele nyilvános helyen meg jelenni mert tele vagyok félelemmmel hogy nem vagyok neki elég jó. Mit tegyek hogy le küzdjem?

2017. nov. 2. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akit vinni lehet, vigyék. Mi értelme annak a hűségnek, ami csak az alkalom hiánya? Amúgy meg gondolom, nem bezárva tartod egy szobában, jár dolgozni, sportolni, van hobbija, folyamatosan találkozik nőkkel.


Nézd, neked az önbizalmadat kell növelni első körben. Mondd el magadnak naponta százszor, hogy "elég jó vagyok, jó vagyok így, ahogy vagyok. " Illetve az örök kulcsmondat: szeretem magam.

És azt is értsd meg hogy nem a te hibád és nem a te értéktelenségedet mutatja hogy az előzőek nem szerettek eléggé. Ők talán mindenkivel ilyen csapodárok, ki tudja. Majd jön olyan aki úgy szeret ahogy vagy és akinek elég vagy.


De! Nagyon fontos megbeszélni a sráccal, hogy a megcsalást nem tűröd ha beleszeret másba, elvárod, hogy férfi módjára álljon eléd és szakítson. Ha olyan természetű nő vagy, hogy nem cirkuszolsz mindenért, akkor ezt meg is fogja merni tenni.


El kell kezdened becsülni magadat és ez kemény munka lesz.

2017. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És lépésenként ez hogyan menne mert nagyon nagy bennem a felélem hogy elveszítem akit szeretek, és ő ezt félre érti azt hiszi szégyellem közben meg saját magammal van bajom.
2017. nov. 2. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről. Talán, ha a szemedbe néz, és őszintén elmondja neked, hogy csak téged szeret, és te tetszel neki, mert csodálatos vagy számára, akkor magabiztosabb leszel. Egyébként meg ezt magaddal is meg kell beszélned, mert nem látod magad elég jónak. Tegyél meg mindent a kapcsolatodért, hozd ki belőle a legjobbat, mert a szorongásodat tényleg félre értheti. De mindenképp mondd el neki, hogy a szorongásod miatt nem mutatkoztál vele, és nem amiatt, mert szégyenled. Sajnálom, hogy ennyi rossz kapcsolatod volt az elmúlt időben... De mondok valamit. Nem veled volt a baj, hanem buták voltak nem megbecsülni téged.
2017. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Lehet, gonosz vagyok, de talán segíthet, ha látsz olyan párokat, ahol az egyik fél szebb a másiknál, mégis szeretik egymást. Talán ismersz is ilyet. A filmek is segíthetnek. Rengeteg olyan film van, amiben a srác helyesebb a lánynál, mégis összejönnek, vagy a lány szebb. Nézz meg párat. Pl: ollókezű Edward, a macskám, a családom és a fiúk. Én bele szoktam magam élni a filmekbe olykor, talán segít.
2017. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélni és mondd el neki, hogy nem szégyelled őt, de bizalmatlan vagy. És nem benne nem bízol, hanem magadban, nem érzed magad elég vonzónak, de dolgozol ezen és örömödre szolgálna, ha segítene ebben. Aztán kezdj el vele mutatkozni mindenhol, és nem viccelek, naponta mondogasd el százszor a fenti megerősítéseket amiket az egyes hozzászólásomban írtam. Találhatsz ki mást is. Pl. Képes vagyok arra, hogy pozitív változásokat hozzak létre az életemben. Jó érzésekkel gondolhatok magamra. Megérdemelem a szerelmet, a romantikát, a boldogságot. Jól érzem magam.

Oszd be és mondogasd magadnak reggel, ébredés után, fogmosás közben, pisilés közben, sorban állás közben, magadban a buszon vagy amikor gyalogolsz valahová, amikor főzöl...mindig, mindig, legalább egy hónapon át. Ha negatívan gondolkodsz magadról, csak a "pozitív agymosás" segít. Pozitív gondolattal kell helyettesíteni, kirugdosni a negatív gondolatokat. Áraszd el az agyad azzal, hogy jó vagy, elég vagy, szerethető vagy és az élet alapvetően szép, és neked jó érzés benne lenni. Ha megváltoztatod a gondolkodásodat, megváltoztatod az életedet.

A jövőt nem tudod befolyásolni, talán veled marad, talán nem. De a saját hozzáállásodat tudod befolyásolni, és hidd el, egy magabiztos, boldog nő mindig kelendőbb, mint egy aggódó görcs. Ne legyél görcs, legyél laza. Menni fog, képes vagy rá!!!

2017. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a páromat, szóval kb. tök mindegy, hogy ki akar tőlem és mit?

Ha veled van, akkor csak "jó" vagy neki - erre miért nem gondolsz?

2017. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!