Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal, akinek nem tetszik az öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés

Vagy ha a párotoknak nem tetszene az öltözködésetek, változtatnátok rajta a kedvéért?

A párom állandóan húzza a száját a ruháim miatt. Az elején egyáltalán nem szólt, hogy mi nem tetszik neki rajtam, de körülbelül egy év együttlét után elkezdte majdnem minden ruhadarabomat kritizálni.

Megmondtam neki, hogy ha majd fizeti a ruháimat, akkor azt fogok felhúzni, amit akar. De még én keresem meg a pénzt rá, had döntsem már el, mit veszek magamnak.


2017. nov. 2. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Egyreszt mert nem szanok idot arra, hogy embereket akarjak valtoztatni meg alakitgatni, masreszt pedig eleve a korombeli sracok 90%-at nem is tudom komolyan venni pont a kinezetuk miatt, tehat el sme jutnank eddig a kerdesig :D.
2017. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos mértékig igazodnék a párom igényeihez, de tuti hogy nem mondhatná meg hogy mit húzzak magamra. Pl ha tudom hogy szereti a magassarkút, akkor pl lehet hogy sűrvebben hordanám azt a magassarkút amit megvettem magamnak, de csak azért nem hordanék egy ruhát mert neki az tetszik, tehát nem úgy vásárolnék ahogy ő szeretné.

És nem, nem jönnék össze olyannal akinek nem tetszik a stílusa, mert abból mindig csak konfliktus lesz.

2017. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem jönnék össze ilyennel. Viszont, a másik véleménye mindig is számított.

F

2017. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Bár nekem mondjuk csak az ilyen nagyon igénytelen lógós póló-lógós nadrág, illetve az ilyen tinifiús öltözködés nem jön be.
2017. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jönnék össze olyannal. Mondjuk én annyira nem vagyok válogatós, szóval kb. annyi a kikötésem, hogy erőltettten polgárpukkasztó / ízléstelen / igénytelen (koszos, elhasználódott ruhák stb.) ne legyen.


Ha a párom ilyennel előállna, megkérdezném, mi zavarja abban, amit épp hordok. Ha úgy látom, rendesen megindokolja és igaza van pár ruhadarabot illetően, változtatnék bizonyos szintig (pl. nem alkalomhoz illő, nem áll jól az alkatomhoz) - ez fordítva is így megy, szóltam már páromra, hogy színházba ne sportpulcsiba jöjjön... ennyinek bele kell férnie. Ha csak annyi az indok, hogy neki jobban tetszene ez meg ez / nem elég divatos / a haverjai női máshogy öltöznek, akkor nem.

2017. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
De egyebkent szerintem az is lenyeges, hogy mi zavarja ot. Mert ha pl. kirakott mellekkel kozlekedsz picsusznadragban, az ugy valoszinuleg a vilag pasijainak tobbseget zavarna :D.
2017. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze olyannal, akinek nem tetszik az öltözködési síltusa. Megváltoztatni senkit sem szeretnék. Egyébként nem arról lehet itt szó, hogy felszállt nála a lila köd és ezért kezdett el kritizálni?
2017. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Néha régebben is volt pofavágás, hogy ezt meg ezt miért húzom fel. De konkrétan nem ocsmányozta meg úristenezte le a legtöbb ruhadarabomat. Van, hogy háromszor kell átöltöznöm, ha megyünk valahova. Felvehetek akármit, nem szabja meg, de beszól miatta.
2017. nov. 2. 15:35
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is ismerkednék vele. Mondhatnám úgy is, hogy első látásra kihullana a rostán.


Szóval ilyen beleszólós-behatározós dolog nálam nem játszik.

2017. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos pontig lehet alkalmazkodni. Például páromnak tetszenek az elegáns, nagyon nőies ruhák, így gyakrabban hordok ilyesmit, mint régebben. A sminket nem igazán szereti, ezért ha hazaérek akkor lemosom (mondjuk egyébként sem nagyon sminkelek). Szerintem ezek ilyen vállalható kompromisszumok. De azért szerintem nagyon túlzás, hogy háromszor kell átöltöznöd miatta. Aki szeret, az vállal mindenhogy, szeret mindenhogy. Aki ilyen kis hülyeségekbe beleköt, olyannak sosem jönnék össze/maradnék együtt.
2017. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!