Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom letagadta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom letagadta, hogy féltékeny közben meg szemmel veri a fiú barátom?

Figyelt kérdés

Magamtól nem vettem volna észre,nem figyeltem eléggé és nem gondoltam,hogy bármi baja is lenne velem.


A barátnőm hívta fel a figyelmemet arra,hogy a párom ha szemmel tudna ölni akkor halott lenne a fiú barátom. Mondom mivan? Ne hülyéskedjen már, jaj de vicces volt,mondom ezt én.


Van amikor együtt a barátainkkal elmegyünk valahova beülünk együtt kajálni egy olcsó étterembe és utána beszélgetünk még. Ott vannak a (közös) barátaink is néha. És tény,hogy nagyon jó kapcsolatban vagyok a fiú barátommal. De csak beszélgetni szoktunk és szinte csak akkor találkozunk ha nagyobb társasàg összejön vagy véletlen találkozunk. Elkezdtem figyelni a barátom reakciót és tényleg nagyon furán méregetett amikor a srác barátommal kommunikáltam. Lehet az zavarhatta,hogy ő ült mellettem? A párom meg velem szemben foglalt helyet. Sajnos utolsó alkalom során úgy estünk be a társasághoz és így tudtunk helyet foglalni mellettük. Eddig nem tűnt fel,hogy neki ez nem tetszik és sosem mondta,hogy baja lenne.



Aztán kiderült nem rég,hogy a párom és a fiú barátom már beszéltek is egymàssal. A párom rákérdezett,hogy akar-e tőlem valamit? Miért legyeskedik körülöttem. Érdekes módon ezt is csak mostanában tudtam meg és természetesen nem a páromtól.


Amikor meg kérdeztem tőle,hogy valami esetleg zavarj? Vagy mi a baj? Mi nem tetszik neki? Megbántottam? Féltékeny? Akkor azt mondta, nem..nem..nem..ő bízik bennem! Ne haragudjak ha úgy tűnt mintha nem bízna bennem.


Nem sokkal később meg teljesen nyilvánvalóvá vált,hogy igenis baja van velem. A srác barátom amikor megpuszilt elköszönéskor a párom szószerint elrántott a karomnál fogva. Nem feltűnően,de rántott egyet a karomon. Közben az az arc amit vágott. Nem tudtam,hogy zavarja ez az egész. Sosem beszél erről és tagadja. Tagadta pontosabban.


Újból kérdeztem,hogy akkor most ez mivolt? Miért csinálja ezt? Veszekedtünk és végülis kiderült,hogy utálja a körülöttem lévő férfiakat és főként ezt a fiú barátomat aki szerinte nem tartja szem előtt,hogy kapcsolatban vagyok,valakivel járok. Nekem ez nagyon sz+ul esik,mert sosem szólt erről. Magamtól meg sajnos nem jöttem rá.


De komolyan..ebben mi olyan rossz dolog? Mármint hogy vannak az ellenkező nemből is barátaim? (Neki is vannak) Nem tudom mitévő legyek,mert igazából nem akarom,hogy megromoljon bárkivel is a kapcsolatom,de...nekem a párom az első. Mit lehetne csinálni,hogy mindenkinek jó legyen? Tanács? Vélemény?


L/21


2017. nov. 2. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Ez a túlzott féltékenység nem egészséges. Én a helyedben adnék neki egy utolsó lehetőséget, hogy vagy megszokja a barátaidat vagy már nem is kell megszokni semmit. Párkapcsolat ide vagy oda, egy ilyen féltékenykedés miatt eladni a barátaid szerintem nem túl ésszerű.

Nekem is volt egy exem aki az elején hasonlóan viselkedett az ellenkező nemű barátaimmal aztán a végén már a társaságba se nagyon járt de ha én elmentem akkor utána követte a folytonos hiszti és hát itt vége is lett az egésznek. Teszem hozzá kettőnk közül ő lépett félre.

22F

2017. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adsz rá okot, akkor nem lenne oka féltékenykedni. Beszéljetek róla, inkább most mondja ki hogy őt ez zavarja. Fiatalok vagytok, most menjetek szét, ha szar a helyzet
2017. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném az első adandó problémánál azt mondani, hogy feladom ezért a kapcsolatért kettőnkért nem érdemes harcolni. Én szeretem őt,de tényleg nem vettem észre,hogy zavarja a mással kötött barátságom. A barátom idősebb nálam. Persze még ő is fiatal. (28 éves)
2017. nov. 2. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem csak szexkapcsolatban vagytok? Akkor mindenki azt csinál amit akar.
2017. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom a barátod nem véletlenül nem talált a saját korosztályában párt. Egy érett nő már nem vevő az ilyen gyerekes viselkedésre, beteges féltékenykedésre. Én a helyedben most dobnám de megvárhatod amég elő jön a többi hülyesége is.
2017. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az neve ennek az élethelyzetnek,hogy udvari bolond effektus-

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2017. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Legyél határozott, és ne hagyd magad. A barátaidról van szó. Fontos a párod igen, de semmi oka a féltékenykedésre. A legjobb barátaim férfiak, fontosak nekem. Volt egy exem, akinek ez szintén nem tetszett, mindig puffogott miatta, sokszor hisztizett. Szimplán ki kell magadért állni, hogy ők a barátaid, neked fontosak, és azok is maradnak. 26/N
2017. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Hát, én nem vagyok egy féltékeny típus, de az ilyen puszilkozás már zavarna.


Persze egy felnőtt nő valóban nem vevő a féltékenykedésre, de egy felnőtt nő nem is puszilkodik a barátaival sem (legfeljebb a régen v. ritkán látottakkal).

2017. nov. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
A puszilkodást én sem értem.
2017. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát, minden barátomat puszival üdvözlöm, és puszival köszönök el tőlük, ha nem minden nap látom őket.
2017. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!