Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátaim a képem alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim a képem alatt bókoltak, viccelődtek ez jogosan zavarhatta a páromat?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem el fotózásokra jàrni. A tesómnak egy ismerőse fotóz engem. Van pár kép amit felraktam facebookra is,de egyiksem kihívó fotó és egy olyan képem sincs ahol meztelen/félmeztelen lennék vagy olyan ruhában pozólnék ami nem sokat takar. Ezek most egy stúdióban készültek,karácsonyi képek lettek. Tegnap raktam fel egy ilyen képet. Ami egész alakos,de egy kutya is van a kezemben. Csak a barátaim látják a képeimet,amúgy privát minden,nem jelölhet be pl ismeretlen,nem nyilvános a profilom sem. A barátaim közül sok férfi ismerősöm tényleg ehhez a képemhez most írogatni kezdett a komment szekcióba,hogy szexi,szép meg hasonlók vagyok. Volt olyan is aki azt írta,hogy kár hogy így csak a páromra szoktam mosolyogni. Mindenki viccelődni próbált vagy csak dícsértek. Kinek nem esne jól? Nem szoktam sok képet felrakni magamról,nem is nagyon hasznàlom a facebookot. A barátom reggel 6-kor már indult munkába, és reggelizés közben vette csak észre a posztomat amit kiraktam. Nagyon felhúzta magát a kommenteken és felébresztett aztán az arcomba nyomta a telóját,hogy nézzem már meg mit írogatnak nekem a barátaim. Veszekedtünk egy sort, végülis letöröltem az összes képemet facebookról. Többet nem rakok fel egy képet sem magamról. Szerintetek jogos volt hogy a barátom emiatt kiborult? Amúgy nem kérte,hogy töröljem a képeimet. De még felhozta volna a dolgot párszor,úgy hogy jobbnak láttam ha inkàbb nincsen rólam kép.

Ti hogy vagytok ezzel? Titeket is zavarna az ilyen?


2017. nov. 3. 08:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%

BAromi egyszerű a kérdés válasza.

Téged zavarna, ha a barátodról készülne egy portfólió, és lányok alatta csöpögnének, hogy mennyire helyes, sármos, és kár, hogy csak rád néz így? Gondolom igen, zavarna.

Amúgy meg oké, hogy jól esik, de ha van egy működő kapcsolatod, és egy párod, akkor miért van szükséged más férfiak dicséretére? 24/F

2017. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
A párod egy idióta, de te is mert engedtél neki és leszedted a képeket.
2017. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Van fennt a barátomról is kép. Oda is érkezett már nőktől komment. Helyes,szép a szeme,micsoda pasi stb. Engem nem zavar,ismerem személyesen is a fele társaságot, a nők közül is láttam párat. Ezek szimplán csak jól esnek a másiknak. Nem vágyom én sem arra,hogy dícsérgessenek igazából zavarban is lennék ha ez pl személyesen így lenne. Nem zavar,hogy másoknak is tetszik a barátom és mernek neki bókolni. Ezek csak üres bókok,inkàbb kedves vicces megjegyzéseknek veszem.
2017. nov. 3. 09:01
 4/28 A kérdező kommentje:
1-es oké van egy párkapcsolatom. De akkor takarjam el a szememet és fogjam be a fülemet,mert mástól egy szép szót nem hallhatok,nem dícsérhetnek,mert minek van erre szükségem ha van barátom? Mindegy amúgy,írtam hogy töröltem a képeimet. Jobb a békesség! Nagyon utálom a veszekedéseket. Már 4 éve együtt vagyunk,de ilyen felesleges "hisztivel" alig volt dolgom. Max 2-3x évente.
2017. nov. 3. 09:05
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
Ehhez látni kellett volna azokat a kommenteket és azt, h te hogy válaszoltál rájuk. Nekem is szoktam férfiak kommentálni a képeim alá, de egyik alá sem adom a lovat ha oda írják, h de "szép vagy" valami különleges válasszál, mint pl. "nem mondod?", "jaj ugyan már, biztos nem" vagy hasonlókkal, amivel kigenerálnám, h még írják a bővebb véleményüket. Megköszönöm és kész. Nem tudjuk, h te milyen stílusban írtál, ezért nem lehet tanácsot adni. Mondjuk az én párom nem féltékeny típus, biztosan nem csinálna patáliát a dologból, max leülne velem megbeszélni, h ez már kicsit sok és legközelebb ne. Mivel te egyből leszedtél minden képet, ahelyett h mondjuk a kommentárokat törölted volna, megerősítetted a párodat a gyanakvásában. Nem így kellett volna, de már mindegy. Nekem ez a meglátásom... :)
2017. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Másik, h ha zavarja a párodat, akkor tiltsd le a kommentárírás lehetőségét. Azt hiszem már ilyet is lehet. Akkor max csak like-ot kapsz és nem lesz kellemetlenkedés :)
2017. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem töröltem volna a képeket. Ezzel csak elismerted a műbalhéját.
2017. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, h ha nekem ilyet írtak volna, h "kár, hogy csak a páromra szoktam így mosolyogni.", akkor nem csak én írtam volna egy frappáns választ, de szerintem a barátom se hagyta volna annyiban és diplomatikus stílusban elküldte volna az illetőt a .... :) Már bocsi, de ez nekem is erős lenne és félnék, h rosszul esne a páromnak, h valakit ilyet írna.
2017. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Dehogy! Egyetlen egy kommentre se szoktam reagálni. Csak elolvasom őket max belájkolom a hozzászólást,de ezt nem rég raktam fel és nem volt ilyenre időm. Ritkán lépek be a facebook fiókomba. Csak a messengert használom aktívabban. De soha sem vàlaszolgatok a kommentekre,senkinek.


Uh nekem pont az a komment tetszett a legjobban amikor azt írta egy barátom,hogy így sajnos csak a páromra mosolygok vagy valami ilyesmi szöveg. Ez inkább jól esett,meg a barátom is ebből leszűrhette volna,hogy nem nagyon érdekel más és csak rá nézek "úgy". Szerintem ez pozitívum.


Nem tudtam,hogy be lehet állítani,hogy ne írjanak a képem alà. Azt hol lehet megcsinálni? Ezért töröltem inkább a fotóimat,nem mert titkolni valóm lett volna. Csak utálom ha feleslegesen konfliktus helyzetbe kerülök.

2017. nov. 3. 09:31
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

Volt nekem is ilyen barátom, úgyhogy átérzem a helyzetedet és elhiszem, h ez tűnt a legjobb ötletnek, h töröld a képeket. Tedd vissza nyugodtan, beszéld meg a pároddal, h mi nem tetszett neki. Ne említsd neki, h neked melyik kommentár tetszett a legjobban. Igen, van benne pozitívum is, de a párod érthette úgy is, mintha pokolba kívánják a kapcsolatotokat, mert irigyelnek tőle.


Legokosabb dolog, h legyél te az okosabb és mondd a barátodnak, h beszéljétek át. Mondd el te is a véleményedet és hallgasd meg őt is. Lehet olyan forgott le a fejébe amire te nem is gondolsz. Látod, így kívülállóként nekem sem pozitívum jött le erről a "kár, h a párodra mosolyogsz csak így", barátodnak is lehet rosszul esett :/ Mondjuk ha úgy írták volna, h "Ragyogó mosolyod van. Biztosan ezt teszi a boldogság", na így egész másképp hangzik :) Persze nem szabhatjuk meg az embereknek, h ki hogy írjon :D De mno, félreérthető volt :)

Üljetek le és rágjátok át. Lehet olyat fogsz megtudni, amire nem is gondolsz: mondjuk, h kicsi az önbizalma és félt, h elveszít, azért támadt így rád. :) Sok sikert!

2017. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!