Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem a kapcsolataimban mindíg elkezdenek ütni?

Figyelt kérdés

Férfi vagy, nem tartom magamat papucsnak, de egydül az agyban vagyok domináns. És én ezt így látom jónak, mert ilyen a természetem.

Az eddigi kapcsolataimban mindíg ha vita alakult ki, akkor sokszor előfordúlt, hogy hozzám lett vágva egy cipő, vagy akár pofont kaptam.

Volt olyan barátnőm is aki komolyabban nekem jött, hogyha nem lettek volna ekkora fizikákális különbségek köztünk, akkor jól össze lettem volna verve.

És nem nagyon komoly vitakra kell gondolni, csak ilyen hülyesegekre, melyek lezárását egyébként én szoktam kezdeményezni.

Én persze soha nem ütöttem meg egy lányt/nőt sem, meg még csak erősebben sem fogtam meg pl. a kezét. Még csak le sem fogom, ha dühöng ahogyan azt már sok más pasitól láttam, mert én úgyéreznén, hogy vissza élek az erőmmel.


Viszont sajnos egyre inkább arra jutok, hogy ez a baj.

Azt veszem észre, hogy a nők nagyobb része igényli azt, hogy a pasi legyen a főnök, ha olyan van ordítson rá, vagy akár vonszolja odébb, stb.


És ez mindennel ellentétes amit vallok, de sajnos el kell ismernem, hogy tényleg ezt látom.


Ha dominánsabb lettem volna az eddigi kapcsolataimban, s állatiasabb, csapkodtam volna az ajtót ha az "kell", amikor csak lehet kimutattam volna a férfiak és nők közötti különbséget akkor lehet, hogy "tiszteltek" volna... Amire ugyan nekem nincsen szükségem de abból amit körülöttem látok a nők többségének igen.


Illetve alapvetőe az olyab férfiakat szeretik akik vagy meg sem hallgatják Őket a vitákban, vagy legalábbis nem veszik figyelembe a mondani valójukat, eleve megérdőjelezhetetlenül a saját igazukban hisznek.

És sok esetben bunkók is...


Vagy ha ez nincs így akkor mi lehet az oka annak, hogy a legtöbb figyelmes férfinak nincs nője, míg a "macsó", bunkóknak szinte kivétel nélkül?


2017. nov. 3. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A választ mindkét nemre értve írom, nem csak a te helyzeteddre.


Ennek két oka lehet:


Gyakoribb 1.ok, hogy agresszív, "temperamentumos" párt választ aki így megjárja, aki nem tud uralkodni magán (férfi esetében alkoholista), idegbeteg és mentálisan erősen zavart.


Ritkább 2.ok, hogy szó szerint kihozza mindenkiből az állatot egy idő után. Sajnos vannak olyan idegesítő emberek, akik a legnyugodtabb emberből is kiprovokálják a dolgot. Most nem kívánom felmenteni a verekedőket, főleg, mert ez a ritkább eset, de ismerek olyan férfit és nőt is aki annyira idegesítő, hogy olyan embereknél érte el a kiabálós-asztalracsapós változatot akiket addig még úgy igazán méregbe gurulni senki nem látott. Egy átlagos temperamentumú pedig lehet el is veszíti az önkontrollját. Okosabb az ilyenektől távol maradni, ha nem szeretné elveszíteni az önuralmát... Mert ezek még élvezik is, hogy idegesítőek, amolyan "élő Buggs Bunny" mindegyik, akik magukat vagy viccesnek gondolják, vagy túl hülyék egy normális vitához, énekelgetnek ha nincs igazuk, azonnali szánalmas tématerelés ha veszítenének és ez piszkosul idegesítő egy idő után, főleg hogy az ilyen gátlások nélkül gázol át másokon, nem is gonoszságból, hanem mert "neki ez jár".

2017. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs meg a férfi-tekintélyed, az a fajta kiállásod, aminek egy nő be tud hódolni. Észreveszik, hogy a fejedre tudnak bizonyos helyzetekben nőni, és ezt ki is használják. Ezen dolgoznod kéne, de ettől függetlenül a legnagyobb baj itt az, hogy borzasztó suttyó nőkkel hozott eddig össze az élet. Valamiért mindig bevonzottad az olyan kapcsolatokat, ahol felmerült az agresszió, és el kéne gondolkodnod azon, miért nem tudtál egyik nővel sem békében, szeretetben élni.
2017. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Az a helyzet, hogy én nagyon nem ez a "mindenképpen nekem van igazam" fajta meber vagyok.

Szerintem inkább pont az váltja ki a nőkből (és lehet hogy a férfiakból is) az agresszirt, hogy egyszerűen megtehetik és ezt szépen lassan kitapasztalják.

Mivel én nem mutatom meg nekik, hogy hol a helyük (mert nem is úgy gondolom).

De mégis, más férfiak akik ezt megmutatják felhőtlen(ebb) kapcsolatokat tudnak kialakítani.

Vagy legalábbis meg tudják tartani.

2017. nov. 3. 10:42
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Én is így gondolom, de már csak a fizikumomból adódóan sem vagyok papucs, meg azért ismerek valóban "behódolt" férfiakat és olyan sem vagyok.

Én a kettő között vagyok.

De lehet, hogy a férfi tekintélyem az nincsen meg, de nem tudom erre hogyan tudnék szert tenni, anélkül hogy erőszakos legyek és gyökeresen megváltozzak...

2017. nov. 3. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy fitogtatod az erőbeli fölényedet nem férfiasabb leszel hanem ijesztő. Főleg ha láthatóan izmosabb és "nagyobb" vagy.

Nálam nem sok esélye lenne egy olyan férfinak aki csapkolódik meg rángat mert ez gyerekes és agresszív viselkedés. Én meg nem leszek önként box zsák.

Egyrészt nem megfelelő nőket szedsz össze (nekem is van barátnőm aki olyan hisztiket le tud vágni hogy csak nézek és olyan is aki viccesnek találja ha néha megcsípi vagy megüti a párját mert "csak".) érdemes lenne elgondolkozni azon miért az agresszív nők vonzanak illetve akár tudatosan szembe menni ezzel.

Azzal ha nekiállsz "kemény legényt" játszani egyrészt megváltoztatod a saját jellemed (szerintem rossz irányba) másrészt sok értelmes nőt fogsz elriasztani.

Páromat nehéz kizökkenteni. Nem üvölt nem csapkod és pontosan tudja hogy egyetlen egyszer kéne durvábban hozzám érnie és pakolnék. Ennek ellenére (vagy inkább épp ezért) férfias. Nem attól lesz valaki férfi a talpán ha kioszt egy két megérdemelt (vagy nem megérdemelt) pofont hanem attól ha magabiztos, kiáll önmagáért és az elveiért véleményéért minden helyzetben és persze be tudja ismerni ha tévedett de csak akkor ha így is gondolja. Ha vitába keveredünk észérvekkel próbál meggyőzni nem azzal hogy hangosabban üvölt viszont nem is húzódik vissza a csigaházába amikor dörög az ég.

Abban viszont igazad van hogy azért tették meg mert megtehették veled. Az első agresszív megnyilvánulásnál kell az ilyet leállítani mert ha egyszer engeded akkor jogosan hiszi hogy megteheti veled. Ha valaki csapkod meg dobálózik szerintem két lehetőség van. Az egyik hogy halál lazán közlöd vele hogy egy hülye p.itsa és gondolkozzon kicsit majd rá zárod az ajtót és elmész tévézni vagy ilyesmi (ahogy egy hisztis gyerekkel tennéd hisz kvázi az ilyenkor) majd közlöd vele ha lehiggadt hogy vagy megtanulja kezelni az érzéseit vagy el lehet menni. A vége úgyis szakítás lenne és ezzel talán észreveszi magát. A másik lehetőség hogy valami meghökkentőt teszel. Én mondjuk nő vagyok de ha férfi lennék és a párom ennyire kretén lehet nyakon önteném hideg vízzel ha más nem használ. A fizikai erőszak azért nem megoldás mert fél hogy "rászoksz". Viszont ha ki tudod zökkenteni valahogy a hisztiből lehet értelmesen is képes lesz beszélgetni. Ezek az emberek azért használják ezt a módszert a problémák megoldására mert gyerekként a szülőkkel szemben bejött és soha nem tanulták meg kezelni a frusztrációt.

2017. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert agresszív emberekkel jössz össze. És a női agresszió valamilyen rejtélyes okból még mindig elfogadottabb, mint a férfi.
2017. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van abban igazság, amit írsz...én sem ütök meg nőt, de a kapcsolataimat végignézve, akkor volt ideális a viszony, amikor ha kellett felemeltem a hangom, vagy becsaptam az ajtót. Nem vagyok tekintélyelvű, de ezek a tapasztalatok...
2017. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*félő hogy rászoksz
2017. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Normális nőt bunkó viselkedéssel biztosan nem fogsz találni. Ez fix. Tehát ebből a szempontból jó vagy így. Azon kéne elgondolkodnod hogy miért az ilyen típusú nőket vonzod be. Anyukáddal milyen volt a kapcsolatod, ő milyen nő és anya? Milyen természetű? Miért azok a lányok jönnek be neked akik hisztiznek és verekszenek?

Illetve mi az a viselkedésedben ami mindenkiből kihozza az állatot?

2017. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most 2 lehetőség van:

1. Vagy idegbetegeket fogsz ki,

2. Vagy egyszerűen te váltod ki ezt az emberekből, mert idegesítő vagy.

Én alapvetően nyugodt ember vagyok, ordibálni is maximum 1 évben 1x szoktam, de akkor valami nagyon durva ok miatt.

Viszont ismerek olyan embert (ugyan igyekszem kerülni), aki 2 perc alatt ki tudja hozni belőlem az állatot.

29N

2017. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!