Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose kérdez a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose kérdez a barátnőm nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Folyton magáról beszél, én mindig megkérdezem, hogy van? mit csinál? milyen napja volt?

de ő tőlem soha, nem rég óta vagyunk együtt, pár hete, de akkor is jól esne tőle.



2017. nov. 3. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egoista, önző valószínűleg...nem normális dolog.
2017. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondta annó nekem, hogy eléggé önző típus
2017. nov. 3. 11:12
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

hát most bizonyítja is

te választottad :)

2017. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Ööö, ha vki csak magáról beszél, nem igazán szereti a párját.


Soha semmit nem kérdez?


Ha igazán szerelmes az ember még ha szótlan típus, akkor is érdekli, hogy hogy van a párja.

2017. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szeretem nagyon, cuki, értelmes, okos, hűséges, de mindennek van hátránya, lehet hogy ez az.
2017. nov. 3. 11:14
 6/21 A kérdező kommentje:
például tegnap elmentem korcsolyázni barátokkal délután, meg se kérdezte hogy milyen volt vagy bármi
2017. nov. 3. 11:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Bocsi és ha neked nagy szükséged lenne a témaszára később, akkor is önző módon magát fogja előtérbe helyezni, bármennyire is cuki. A hűség fogalmát pedig egy vagy két hét után még korai kijelenteni.


A szerelem nem erről szól, egy idő után nagyon magányosnak fogod érezni magad, mert csak ő lesz a téma.

2017. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
"támaszára" javitva
2017. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nő vagyok ugyan, de én pasik esetében is kerülöm az ilyeneket, utálom, ha valaki olyan egoista, ha csak magáról képes beszélni. De tényleg, pasik esetében ez még gázabb is, mint nőknél.
2017. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is necces, ha csak magáról tud beszélni.


Képzeld el a jövőbeli életed egy olyan ember mellett, aki csak magáról beszél, és nem érdekli, hogy veled mi van. Az ilyen lányok faragnak papucsot a párjukból, és cukisággal kezdik.

És ha bármi problémád lesz, nem tudod majd vele megbeszélni, vagy csak legyint egyet, hogy ilyenekre nem adunk.

Semmit nem fog komolyan venni a későbbiek folyamán a párkapcsolatba.


A cuki, kedves fogalma nem itt kezdődik.


A cuki,kedves fogalma ott kezdődik, hogy érdekli, hogy veled mi van, érdekli, hogy vagy, és egyenrangúnak tart a kapcsolatba.


Van olyan időszaka az embernek mikor problémái vannak, és ezért nem tud ugy koncentrálni mondjuk a párjára, de olvasva ez nem az a helyzet. Khm.

2017. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!