Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte soha, vagy csak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte soha, vagy csak nagyon ritkán bókol. Miért?

Figyelt kérdés
A párom, akivel már nagyon régóta eggyütt vagyunk csak nagyon ritkán bókol nekem. Nem szokta mondani, hogy csinos vagyok, szépen áll rajtam az a valami, vagy jó a parfümöm,stb... pedig sokat adok magamra. Tényleg olyanok a férfiak akik komoly kapcsolatban vannak, elfelejtenek bókolni a saját párjuknak? Úgy is az enyém minek mondjak már neki ilyeneket alapon?
2017. nov. 3. 12:55
 1/7 anonim válasza:
Van, akitől az a bók, hogy nem mond semmit. Van, aki ilyen típus. Nem kell magadra venni, ha régen sem tette és mással sem teszi. Ha igen, akkor más a helyzet.
2017. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha mindig ugyanolyan csinos vagy, mit szóljon, hogy ma sem vagy más, mint tegnap...tény.

Talán már örülne, ha kócosan látna bohócsmink nélkül s tisztaság illattal érezhetne löttyök helyett...hmm?

2017. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már "megvagy" neki, az övé vagy, úgy van vele, hogy már nem feccöl több energiát és időt a meghódításodba. A bókolást a pasik akkor alkalmazzák, amikor meg akarnak kapni egy nőt - de mihelyst megvan, üzemmódot váltanak, átkapcsolnak, belekényelmesednek a helyzetbe.
2017. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Nem ilyen típus valszeg.
2017. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom pont az ellenkezője a tiednek folyamatosan bókol amit néha már nem tudok hova tenni hidd el azt se jó amikor folyamatosan nyalizik én már csak tudom.Persze jól esik de hatszázadjára már idegesítő.
2017. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szoktam a páromnak szinte minden nap pedig rám sem jellemző szerintem ez a nagyon bókolgatós ember.
2017. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen az meg a másik helyzet amikor már túl sokszor mondja a nő/férfi a párjának. Olyankor kezd el gyanakodni a másik fél, hogy talán más lehet a dologban. Dehát emberek vagyunk, nem vagyunk egyformák...
2017. nov. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!