Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ízlik a barátomnak a főztöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ízlik a barátomnak a főztöm?

Figyelt kérdés

Tudni kell,nem élünk együtt, de én szoktam rá főzni, mosni, és sokszor pakolok is utána. Én 13 éves koromban elkezdtem anyának segíteni a konyhában,így a főzéssel nincs probléma főleg hogy szakácsként végeztem és ebben dolgozom is.

Az a probléma akármit csinálok,neki semmi se jó. Még egy szalámis kenyérbe is beleköt, és megjegyzi az anyjáé mennyivel másabb.

Nincs baj a fűszerezéssel,próbáltam kevesebbet is használni,hol többet,de egyszerűen nem. Semmit nem hajlandó megenni. Otthon is válogat, de nálam semmit, még egy rántott húst se. Ha meg beülünk valahova az utolsó szemetet is megeszi.


Ti ezeket a dolgokat hogy oldottátok meg?


2017. nov. 3. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy főzzön magára, ha semmi nem jó!
2017. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Miért vagy ilyen emberrel együtt? Nem éri meg a fáradozást, amit beleölnél.
2017. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy ez bántó lehet. Mégis mibe tud belekötni? A szalámis kenyeret hogy lehet "rosszul" megcsinálni? :D Ráadásul szakács a szakmád... Valami komoly baj van a barátodnál ott fenn a toronyban.
2017. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek egy morzsat nem csinalnek... mi a parommal teljesen mas izek, kajak kozott nottunk fel, tehat vannak olyan dolgok, amiket a masik osszerak, es el sem tudom kepzelni, hogy azt valaki igy megeszi, de meg o sem rendezne ilyen hisztiket (ha meg rendezne, akkor elso alkalommal csak szepen felallitanam az asztaltol, masodjara pedig a fejere ontenem az egeszet)... megjegyzi, hogy ez erdekes, es mit tudom en neki jobban izlene maskeppen, aztan megeszi. End of story.. a pasid csak szimplan egy neveletlen paraszt.
2017. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gond nálunk nincs. Én nem főzök vmi hú de jól, mégis baromira értékeli, ha meleg kaja várja itthon.

Ha ilyen lenne, akkor egyszerűen megmondanám neki, hogy főzzön magára és kész.

2017. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus "csak az anyuci főztje ízlik" figura. Nem ízlik neki a főztöd,akkor hozzon magának az anyjától,vagy tanulja meg,hogy főz anya és főzzön magának.
2017. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért tűröd ezt el?

Akkor eszik azt, ami van. Vagy eszik az anyjáéból.

2017. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Minek csicskázol neki? Eggyütt sem éltek, bár akkor sem kéne.

Mosol rá? Ez vicc.

2017. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
Napi rinya...
2017. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk egyszer megjegyezte, hogy az anyukája ezt így meg úgy csinálja ...megállt a kezemben a fakanál és mosolyogva elmondtam, hogy akkor még most menjen haza az anyukájához, mert én meg nem úgy csinálom. Azóta ha kapok is kritikát, építő jellegű. Bár ezt se bántóan mondta, de rájött hogy ingoványos talajra tévedt :D
2017. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!