Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a múltban történtek miatt?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején(3éve történt) a barátomnak az egyik lány barátja küldött magáról fehérneműs képet és taliról meg hasonló dolgokról volt szó, de ez nem történt meg, mert még időben belenéztem a beszélgetésükbe. A párom azt mondta, tetszenek egymásnak. Kb.1 év múlva elkezdett beszélgetni a lánnyal, titokban(megnéztem az üzeneteit), de akkor mar annak is volt barátja.A párom azt mondta, hogy hiányzik neki mint barát mert már sok éve barátok voltak. Most tudok róla, hogy beszélgetnek, a csajnak is van pasija. Viszont bennem megint egyre jobban erősödik az az érzés, hogy megnézzem az üzeneteit ilyen sok idő után újra. Remélem nem találok semmi olyant, mert belehalok ha mégegyszer ez lesz:( szerintetek alapos lehet a gyanúm?

2017. nov. 3. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol benne, miért vagy még vele?
2017. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyertelmu hogy ha tartjak a kapcsolatot, akkor le fognak fekudni, ha meg nem tettek meg.
2017. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 éve szakítani kellett volna....
2017. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

1. Bunkóság belenézni más üzeneteibe. Jogosan nem bízol benne, de egyébként meg bizalmatlanságot sugall, bizalom nélkül egy kapcsolat felesleges. Nőj fel.

2. Szakítanod kellett volna rég.

2017. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hàt sztem fognak talizni és megfog történni .Tetszenek egymàsnak és hiànyoznak egymàsnak ez eléggé egyértelmű.A parod nem öszinte veled .
2017. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondàsosan beszél a pàrod arrol a csajról .Fehérneműsképet küldött az àllitolagos csaj barátja a te pàrodnak de a párod azt mondja neked hogy hiànyzik mint baràt .Nekem ez màr egy kapcsolat elején sem fér bele kuka.Én msr az elején közöltem volna vele hogy felejtsen el és menjen ahhoz a csajhoz .
2017. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!