Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nincs az amit megbeszélünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nincs az amit megbeszélünk?

Figyelt kérdés
Párommal még nem élünk együtt. Mindketten 18 évesek vagyunk és tanulunk. Megbeszélünk valamit, hogy ő jön le hozzám erre általában mindig kitalál apukája valamit, hogy mit kell csinálni ház körül. Eddig még türtem, hogy lemondja emiatt, de már kezdem unni. Kérdeztem, hogy mondta e nekik, hogy jön hozzám és mondta igen, de akkor is meg kell csinálni. Nem azt mondom ne segítsen, de alig tudunk találkozni, mert máshol lakik.

2017. nov. 3. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te jelenleg a "Felnőtt párkapcsolatok" rovatban vagy, ezt nagyon nem ide kéne, még maga a probléma is gyerekes...


De ha már kérdeztél:


A srácot még a szülei irányítják, nem alkalmas egy komoly párkapcsolatra.

2017. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Még valami: az is lehet, hogy hazudik, és nem szeret téged igazán.
2017. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj ez egyszer kétszer belefér mivel még otthon lakik de ha màr ennyiszer lemondja a talàlkàt akkor sztem màs van a dologban.Lehet nem tudja mit akar elbizonytalanodott és nem érzi hogy kötődne hozzàd.Én mondjuk irnék neki vagy felhivnàm hogy akkor öntsünk tisztavizet a pohàrba és mondja el végre hogy mit akar.
2017. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!