Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már lassan 3 éve, együtt is élünk a párommal. Én 24/N, ő pedig 26/F. Gyakran vitatkozunk, már volt néhány komolyabb veszekedés is. Szeretem tiszta szívemből, mindezek ellenére, és nem is vágyom más férfira. De viszont olykor egy nő testi-lelki társaságára vágynék. Nem pusztán kíváncsiságból. Noha nem sok dolgom volt nővel, valamiért úgy érzem, csak egy másik nő mellett tudnék boldog lenni. Persze, azt, hogy vonzódom a saját nememhez is, nem sokan tudják. A párom, ő tudja.Meg a legjobb barátnőm. Viszon a családom sem és a többi ismerősöm sem, és nem hiszem, hogy elfogadnának így. olykor azon tanakodom, talán azért vagyok boldogtalan, mert nem lehetek önmagam? Talán a lányokat szeretem, mégis képes vagyok belekényszeríteni magam egy hetero párkapcsolatba csak azért, nehogy csalódást okozzak a szüleimnek, az ismerőseimnek, nehogy elítéljenek?? Fogalmam sincs.:(

2017. nov. 3. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Vagy lehetnél egyedül is.
2017. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszbi lennl, sosem mondanál olyasmit egy férfivel kapcsolatban, hogy "Szeretem tiszta szívemből".
2017. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes téma. Azt mondod szereted tiszta szivedből, aztán meg hogy nem is vagy teljesen boldog mellette.

Ezzel csak az a gond, hogy mi nem tudjuk neked megmondani mit érezzél,mit csinálj.

Ha semmiképp nem tudsz kiteljesedni a mostani párod mellett, akkor mindenképp az lenne az első, hogy ezt szépen elmondd neki és kitaláljatok valamit. Kicsit furán hangzik, de ha nyitottabb gondolkodású, akkor lehet nem lenne gond számára, hogy egy harmadik nőt bevegyetek , esetleg ha együtt lennél 'úgy' egy nővel nem venné megcsalásnak. Sokan megköveznek ezért gondolom, de én hallottam már nem egy ilyen pasiról.

2017. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem testiségről van szó. Igen, értem, miért hangzik furán, amit mondok. Csak annyi a problémám, hogy tudom, ő soha nem fog megérteni, másképp gondolkodik mint én. Velem lehet a baj .. Nem tudnék elszakadni tőle. Ő a legjobb barátom, a társam. Próbál megérteni, csak valahogy mégsem sikerül.
2017. nov. 3. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy neked is csak kimosta az agyad a rengeteg leszbikus film és a média.
2017. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kolumba tojása. Keressetek egy olyan nőt, aki mind a kettőtöknek tetszik és neki is tetszetek mind a ketten, ráadásul ő is két kapura játszik és lehet élni hármasban is. Sőt. Előnyösebb minden szempontból, kevesebb a rezsi, nagyobb a bizalom, változatosabb a szex és több felnőtt jut olyan gyerekekre akik sokkal nyitottabbak lesznek a világra.
2017. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak annyi a problémám, hogy tudom, ő soha nem fog megérteni, másképp gondolkodik mint én."


Lepődj meg, de a férfiak másképp gondolkodnak, mint a nők. :)

2017. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!