Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós miatt problémák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós miatt problémák a házasságban?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk házasok,előtte is és azóta is sok a gond az anyóssal.

Àskàlódik, konkrétan utàljuk egymàst, hihetelen gonosz egy nő. Ezt lehetne mesélni óràkig, de igazàbol már ott tartok, hogy nem érdekel,csak minket hagyjon màr .

Sajnos voltak olyan dolgok, amiből kifolyolag nekünk is vitànk volt a férjemmel. Annyi rosszat tett velünk az a nő... a pénzért bàrmire képes, még birósàgig is elment volna a fia ellen.

Nem keresi a pàromat ( és a kisunokàjàt) hónapok óta, de üzenget , és ránkküldte az egész familit.

A férjem mégis békülni akar vele, mondvàn az anyja

Annyira anyuci pici fiaként viselkedik , nem véd meg, és annyira bànt ez a dolog.Boldogok lehetnénk mint egy igazi kis csalàd mert egyébként minden màs szuper az életünkben.

De ez az anyós téma megmérgez mindent.

Hétvégén talàlkoztak, persze a férjem vitte a kicsit hozzá, ugy hogy nem kereste fel az anyja. Jópofizott a nö, mintha soha semmisem történt volna. Majd jött neki este a hu de imàdlak drsga kisfiam sms, majd rà hasonlo vàlasz .

Közben engem ugyanugy mocskol a család.

"Egyedul", megbantva erzem magam, tehetetlen vagyok.

Csak ido kerdrse mikor tamas minkrt ujrs hatba, es nem akarom, hogy a kis csaladunk ramenjen, mrrt mar a kulonvalas is megfordult neha a fejemben :( mintha az anyjahoz jobban kotodne. Ezzel nem is lenne baj,ha az anyja is igy erezne, nem pedig szemetkedne.


2017. nov. 5. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem szabad olyannal élni, aki nem véd meg, aki nem áll melléd. A családja már te vagy. Őszinte leszek, szerintem itt már nem tudsz mit tenni, mint megmondani neki, hogy vagy befejezi ezt, és megmondja anyukának a magáét, vagy titeket elfelejthet. Alapvetően minden felnőtt embernek be kellene látnia, hogyha a szülei valamit rosszul csinálnak, és nem tűrni, hogy a gyermeke anyját pocskondiázzák.
2017. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mivel szemétkedik? Miket csinál? Van ötleted hogy miért utál? Ha részleteket nem írsz akkor nwm tudunk segíteni. És jobb ha tudod, ahoz hogy valakit az annya ellen bírj dordítani ahoz utálnia kell. Mindig az anyák a fontosabbak.
2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy beszélgetést kezdeményeznék a férjeddel ahol elmondanád (nyugodt hangszínnel,finoman) hogy úgy érzed ebben meg abban meg amabban nem áll ki melletted. Tudtára kell ezt adnod... Ha felfogja és elkezdi értelmezni a te helyzetedet akkor van még esély. De itt igazából az ő kiállása (annak hiánya) a gond. Tudom,könnyű mondani,hogy váljatok szét;de ez a helyzet egy életrevaló fájdalomhoz vezet csak. Igyekezz változtatni és a férjed is kezdjen megérteni.
2017. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Komolyan óràkig lehetne ezt meselnem :/

Már amikor eloszor latott sem voltam neko szimpi, nem is koszont. Aztan nagy nehezen beszelgettunk, ahol vegig a parom apjarolvolt szo akivel elvalt az anyos,es utalja, valamint a ferjem volt baratnojerol, aki annyira hianyzik neki. Kb 1-1,5 evig turtem a folyamatos beszologatast, elturtem, a ferjem miatt. Aztan kozben megszuletett a kislanyunk , had ne mondjam mit rendezett, mar a hazamenetelunk utan fel oraval ott volt tapszerrel a kezeben, holott kikotottem,hogy par napig nen szeretnek letogatot. Mindgy tultettem magam rajra. majd jott az eskuvonk, pici eskuvot szerettunkvolna par fovel, na neki ez sem volt jo, elhordott minden butanak, nem tiszteljuk a hagyomanyokat blablabla.

Na itr ugy leoltottam,hogy sirva ment haza.2 honap utan ujra probalkoztunk a kapcsolat javitasan, mindent megprobaltam, tenyleg,kozos nyaralas, minden hetvegen talalkozo, stb stb.

Aztan a parom kibekult a reg nemlatott apukajaval, aki oda adta neki a hazat. ( en mar regebb ota joban voltam az apukaja uj csaladjaval) ez nemtetzszett az anyukanak, ebbol is en lettem kihozva rossznak,hiszen o 20 evig kuzdott erte hogy utalja a gyereke az apjat, es jottem en. :)

Jaj ezek annyira keves dolgok akiket leirtam, annyit tudnek meselni :(de felesleges komolyan, szamomra nem anya aki birosagra viszi a fiat penz es az uj pasija kedveert :(

Tanacstalan vayok, nemtudok "jofej" maradni ezugyben

2017. nov. 5. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Semmi konkrétat nem írtál. Az viszont látszik hogy vevő vagy a konfliktusra. Ne foglalkozz vele, főleg ha ezelőtt is ilyen volt a kapcsolat. Ecc ne vegyél tudomást róla, főleg ha neked sem szimpi. Nem kell erőltetni a jó viszonyt, de a konfliktust sem.
2017. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én erre baromi allergiás vagyok. Azért nőttem fel apa nélkül, mert nagyanyám ugyan ezt csinálta apával. De persze én is úgy nőttem fel, hogy az apám mekkora szemétláda, otthagyott minket. Hát nem is csodálom. És nem kis csalódás volt 18 évesen megtudni, hogy apa nagyon szeretett volna velem lenni, csak nem engedték neki, mert "nem volt szimpi". Ha te nem ilyen jövőt akarsz a kislánynak, akkor sürgősen beszéld ezt meg a pároddal. Az anyósnak semmi beleszólása az életetekbe.
2017. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A parom is tudja milyen ember, mar volt ,hogy azt mondta ,hogy rakell jonnie,hogy akit X even keresztul rossznak gondolt ( az apukajat) kiderul,hogy o a jo ember, es az anyja a rossz.
2017. nov. 5. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt évekig. Az anyós mindenbe beleszólt pedig nem függtünk tőle semmilyen szinten.A feleségem mindig neki adott igazat velem szemben mindenben.Aztán el is váltam tőle.Menjen feleségül az anyukájához az ilyen. :)
2017. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!