Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb kapcsolatban/házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban/házasságban törvényszerű a megcsalás?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt, idén házasodtunk. A férjem szeretette volna már inkább, persze én is, csak ő volt az, aki felhozta, ne várjunk még éveket, ő már szeretne esküvőt.

Neki volt előttem több hosszabb kapcsolata, nekem csak kevés, rövidebb, de mondjuk nem is hiányzik.

Egyelőre nincs gyerekünk, még nem szeretnénk.

Nem az az eljárkálós típus, nem szokott forgoni a csajok után az utcán, és a korábbi kapcsolataiban sem csalt meg senkit.

Viszont kicsit tartok tőle, mi lesz, ha idővel (mondjuk 5-10-15) év múlva rám un, és tart majd valakit mellettem. Nem vall rá, de mindenhonnan azt hallom, ez idővel törvényszerű.

Én nem csalnék meg senkit, ill úgy sem voltam hajlandó kapcolatba lépni az illetővel, hogy volt mellettem valakije, bármennyire tetszett is a személy.

És megintcsak a fentieknek ellentmond, hogy engem már csaltak meg 2 hetes, induló kapcsolatban is, ráadásul elmondása szerint végig csalt, mert két nőt tartott egyszerre. A másikkal együtt is maradt a pasi végül.

Szóval, ez is azt mutatja, nem idő kérdése annyira, van, aki 2 hetet se bír egy mellett.



Nektek mik a tapasztalataitok?


24N, 30F


2017. nov. 6. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem 99%-ban igen,én ezt látom a környezetemben.
2017. nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Még nincs tapasztalatom, de az én párom sem az a tipikus kikacsintós fajta. Persze hosszú évek múlva bármi előfordulHAT, nem vagyok naiv. De ráérek szerintem akkor ezen gondolkodni, ha ott a probléma, nem akkor rágódok rajta, amikor nincs.

Ezt az időt és energiát inkább abba fektetem, hogy jól érezzük magunkat együtt és ápoljam a kapcsolatot, illetve a jelen esetleges problémáinak megoldására.

2017. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az a baj akármilyen cuki muki a pasi attól függetlenül lehet szemét hűtlen is sajnos. De ugyan ez van a fiúknál. Vannak olyan “macsó” pasik akik sosem csalnának meg senkit ellenben egy cukimukival.. szóval senkiről se lehet megmondani hogy mit fog tenni, hiába nem kacsintgat félre nemtudod mi jár az eszébe, nemtudom hogy érez, lehet épp a hátad mögött “kacsintgat”

Sajnálom de ez az igazság.. én is szoktam erre gondolni, hogy mi lesz ha megcsal egyszer..pedig az elején megmondtam neki inkább dobjon előtte .. ezt a meg csalást sose értettem

2017. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lányoknál/nőknél *
2017. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, eszünkbe sincs megcsalni a másikat. A titok: teszünk róla keményen, hogy meg se forduljon a másik fejében a megcsalás.
2017. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
" Azt majd akkor megyünk át a hídon, amikor odaértünk..." - mondá Kunhalmi Ágika és becsurizott a nevetéstől... szóval ez a kérdés még nem aktuális, ezért válaszolni sem lehet rá. Bízz a párodban, tegyél a kapcsolatért, és talán oké lesz.
2017. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Törvényszerűnek nem mondanám, de nagyon gyakran előfordul.


Ismerek olyat, aki 20 éve házas, nem tervezte az elején, hogy meg fogja csalni a feleségét, de sajnos megtette.

Pedig az ő homlokára sincs írva semmi.

2017. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

#5 -Az ,hogy neked eszed ágában sincs ...-az nem azt jelenti,hogy soha nem fog senki más beesni' a párod életébe.

(Ne legyen így soha) -De bárhogy is tepersz egy kapcsolatban soha nem tudhatod mi lesz évek múlva....

Kérdező ha kedvesen megtudtok mindent beszélni akkor minimális az esélye,de én pl soha nem jelenteném ki,hogy a férjem nem fog SOHA -félre menni,csak bízom abban,hogy nem.

A napokban hallottam épp,hogy egy kedves ismerős házaspár ahol a nő nagyon kis energikus tip-top és tényleg mindenük rendben,-elválnak mert a férj k-vázott régóta de most ráakaszkodott egy fiatal csaj és isteníti meg minden,hogy mekkora a szerelem.-A pasik hiszékenyek és megőrűlnek ilyenkor-mert" új meg friss és csak értem rajong"....-a kiscsaj persze a nagy házat jó autót,márkás cuccokat látja-persze,hogy beakarja foglalni az asszonyka helyét.

Sok ilyet láttam-de ez fájt mert nem gondoltam volna a pasiról,hogy ilyen segg.


Mi jövőre 25-éves házasok leszünk,nem az a cukormázas a kapcsolatunk de én nagyon aktív vagyok szexuálisan és olyan a testem mint húsz évesen persze arcra én is öregszem,mindent megbeszélek a párommal azt is ,hogy jó előre szóljon ha valami babaarcú tinilányra szeretne lecserélni....'-mert lehet csak akkor én ki lépek a képből.

Szóval élni kell de teljesen biztosra' nincs garancia.

2017. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos sok ilyen van.

-De a férfiaknak ki sem kell a kezüket nyújtani,-mert ma olyan szemetek a fiatal nőcskék,hogy kb lexarják,hogy a pasi házas meg gyerekei vannak ...


Nekik az kell meg a stabil háttér!


Konkrétan az apámra is rászállt egy szolgáltató'-áruért jár oda és a kis pénztáros csajnak feltűnt a jó kocsink a sok kézpénz stb és konkrétan felajánlkozott,hogy ő mikor végez és ráérne elmenni meginni valamit apával....

Persze apa visszautasította,elmondta nekem és kérdezte ugye te ilyet sose csinálsz? :XD.

2017. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Az a házas férfi, akinek felkínálkozik a lehetőség, ritkán hagyja ki.

Viszont ha ő keresi a lehetőséget, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem hagyja ki, mivel direktbe kereste.

2017. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!