Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek külföldön dolgozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldön dolgozik a párjuk, ti hogy bírjátok a különlétet?

Figyelt kérdés
Igaz már másfél éve kint dolgozik párom, és tudom, hogy nem végleges, de azóta sem tudtam megszokni, csak elviselni. Általában két hónapig nem látom, volt hogy ezután is csak pár napot, és elölről... Úgy érzem én csinálok valamit rosszul, hogy ennyire megvisel, mert ő meg szerencsére jól érzi magát odakint. Vannak jobb, vannak rosszabb napjaim/heteim. Gyerekünk még nincs, azért dolgozunk, hogy össze tudjunk költözni. Négy éve vagyunk együtt. Ti hogyan élitek meg, mivel kötitek le magatokat? Szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat is hogyan "vészeltétek" át ezeket az időszakokat.

2017. nov. 6. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

sehogy...egyikük kint, a másikuk itthon lép félre.

aztán persze fenntartják a látszat happyt, hogy nekik milyen jó stb.

az ilyen kapcsolatok 80%-a így működik.

2017. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok.
2017. nov. 6. 09:33
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék így élni. Sógornőmék ilyenek, ránézésre is kegyetlen élet. Nálunk is felmerült, de én előreirányoztam, hogy részemről akkor ennyi a kapcsolat. Egy ilyen élet számomra nem lenne párkapcsolat. Egy rövid ideig lehet csinálni, ha úgy alakul, de évekig, esélytelen.
2017. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes út a szakításhoz ez a felállás.Jól érzi magát,mert azt csinál amit akar.Itthon meg várja valaki epekedve.hA MEGCSALNA se derülne ki.
2017. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére, egyre több ilyen van:) Darabig szenvednek, de végül is, elég sokan közülük, elkezdenek szexpartnert keresni. Most, ép kettő ilyennel is kapcsolatba vagyok.
2017. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nos igen, minden itthoni dolgot én intézek ugye. Ott jó a társaság és gyakran eljárnak ide-oda. Nem mondom, hogy azt szeretném, hogy rosszul érezze magát, de szerintem nem tudja én mit érzek.
2017. nov. 6. 11:22
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a kapcsolat, ahol lecserelik a Gizit a Borira, csak azert mert a Bori kozelebb van, az pontosan akkor kalap szart is er :).
2017. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem csak a szexualitás, hanem a társ, akivel meg lehet beszélni a dolgokat, vagy egyszerűen, csak úgy beszélgetni, menni esetleg egy vacsira, kettesben és hasonlók. Ott a gyerek, akit szeretnek, imádnak, de vele, úgy mint felnőttel, nem tudnak beszélgetni. Ilyen anyukával, elbeszélgetek, megértő, támogató vagyok, egy idő után, automatikusan ágyig jut a dolog, mert az is hány náluk.
2017. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg fenntartani egy ilyen kapcsolatot. Főleg nem ilyen hosszútávon. Csak elpazarolsz egy csomó értékes időt az életedből, amit már senki se ad vissza. Megoldás, hogy te kiköltözöl, vagy ő megy haza.
2017. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még szülőknél élünk...:/
2017. nov. 6. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!