Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetjük meg a kapcsolatunkat? párommal szeretjük egymást, vizont nem igazán kommunikálunk

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
beszélgessetek
2017. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Irj neki emailt levelet smst ...
2017. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos én sötét fellegeket látok gyülekezni a kapcsolatotok felett: kommunikáció nélkül az egész meg fog halni.
2017. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kommunikáljatok.
2017. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más hátra, meg kell tanulnotok szavak nélkül - gesztusokkal, mimikával, odafigyeléssel - kommunikálni.


Játéknak sem rossz!

2017. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pantomim.
2017. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem kommunikáltok, előbb utóbb vége lesz.

Nekem így ment tönkre nem rég a kapcsolatom, - vagyis ez is közre játszott - egyszerűen nem beszéltünk, nem tudtunk, nem akartunk, mert... Mert nem. Nem ment. Két olyan ember volt, akik már nem találták meg a közös hangot. Mással megtaláltam, órákat tudtunk beszélgetni... Ő a jelenlegi párom.

2017. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Márpedig a megfelelő, őszinte, nyílt kommunikáció elengedhetetlen egy jó kapcsolathoz. Ha ez nem megy, akkor a kapcsolat sem megy. Ennyi...
2017. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Pedig kommunikáció nélkül nem lesz sok esélyetek...vissza lehet azt építeni, de mindkét fél kell hozzá!
2017. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalatból tudom,hogy a kommunikáció hiánya könnyen tévútra viszi és megöli a kapcsolatot.

viszont aki olyan típus,hogy nem tudja kibeszélni magából a problémát, nem tud ezen változtatni.

Nálunk ez félig volt így. Én nagy átbeszélős/megbeszélős vagyok, mégsem sikerült éveken keresztül rávenni a párom arra,hogy beszéljük át a problémákat.


Ha mindketten befelé fordultok és nem beszéltek, egy idő után még az esetleg megoldható problémák is csak tornyosulnak, ráépülnek az újabbak és vége a kapcsolatnak.Ebben hiába kérsz tanácsot, más ötletet, megoldást senki nem tud mondani mint azt,hogy meg kell próbálni feloldódni és beszélni.


Ha együtt maradtok és lesz közös gyereketek, otthonotok, mindennapos problémák, nem lehet máshogy megoldani csak úgy, ha átbeszélitek.

2017. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!