Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati konfliktus munka ügyben?

Figyelt kérdés

16 éve élek élettársammal.Két kis gyermekünk van.A párom karrierje szépen ível felfelé.A gyerekek ügyeit én intézem(iskola,ovi,különóra ,betegségek)

Itthon dolgozom.A párom ennyi év után belekötött a szakmámba ,mert nem lehet túl sokat keresni vele.Az ő fizetése 1 milka havi szinten.Én 80 ezret keresek 4-6 órában.

Nagyon bánt,hogy a gyerekek,házimunka intézése mellett ennyire tartja a munkámat és a többi tevékenységem.

Nem vagyok tökéletes ,nincs minden nap főtt kaja és nem csillog villog minden nap a ház,mert száz felé vagyok attól függetlenül,hogy én nem törtem a csúcsra.

Érdekrlne a véleményetek,hogy ez a fajta leértékelés helyén való e ebben a helyzetben és ez mennyire szakíthat szét egy párt?Vajon egy kapcsolat akkor van egyensúlyban,ha én is lapátolom haza a pènzt?


2017. nov. 6. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen, de van rá esély.
2017. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hátkérlek... ha se a melóban nem virítasz, se otthon, akkor erre én szerinted mit mondjak?


A párocskáddal azért beszéld meg, hogy párszor próbáljon meg fullban helyettesíteni: vegyen ki két hét szabit, oszt' játssza ő az "asszonyt".

De ezt csak akkor javaslom, ha nem a pcsameresztő típus vagy, hanem tényleg csak ennyit tudsz, mert ha röhögve helyettesít, akkor megszívod!

2017. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg kérdezhetem milyen területen dolgozol?

Amúgy szerintem nem gond az ha nem csillog villog minden mindig de mondjuk a mosogatás az legyen napi tevékenység többszöri alkalommal, illetve a főtt kaja is lehetne minden nap, nem baj az ha maradek(szerintem) kicsit nagyobb adatokat kell főzni jó nagy labos húsleves stb. Ha meg nagyon nincs időd néha főzni akkor azon a napon mondjuk lehet virsli, sült tojás zacskós leves meleg szendo:)

Mer ugye a fejlődő szervezetnek főleg fontos a meleg főtt kaja! Az már nagyobb gond hogy kevesli a pénzt amit keresel, lehet kicsit elszállt magától? Havi egy millió mellett mit problemazik ezen? Mer ha még nem jöttök ki anyagilag ok keress mást de szerintem ennyi pénzből is kijöttök..néha vásárolj te is valamennyit adj a rezsibe nehogy az legyen mindent ő fizet. Vele kell le ulnod meg beszélni.

2017. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szabadság alatt köszi nekem is több időn van mindenre.Viszont azt megjátszhatnánk,hogy ő egyedül a két gyerekkel munka mellet betegségben főzzön ,keljen éjszaka meg legyen rend....bele se menne ,mert van hogy pár órát nehezen bír ki a szituban.
2017. nov. 6. 14:12
 5/8 A kérdező kommentje:

Minden nap van mit enni.

Ugy gondolom tök mindegy milyen szakma mert ez átmeneti állapot.

Azt persze nem nagyon veszi észre hogy amíg ő a csúcsra tör neki másban nem kell részt venni mert azt én csinálom meg.Valahogy jozan paraszti ésszel gondolva ez egy körforgás míg a gyerekek nem lesznek önjáró önellátó kis egységek.

2017. nov. 6. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért necces az, ha két olyan ember van párkapcsolatban, ahol ekkora anyagi különbségek vannak. Ha lebontjuk órabérre, te kb. a magyar átlag szintjén keresel, max. ugye kevesebb jön be, mert nem 8órázol. Sztem minden nap csillogó padlót meg 3fogásos vacsorát nem lehet elvárni vkitől, aki otthon van, dolgozik is ÉS gyereket nevel. Viszont aki 1milliót keres, az gyakran csak azt látja, hogy "azért keresek ennyit, mert megdolgoztam érte, aki meg nem, az lusta", és alapvetően ha nem két teljesen kompromisszumkész emberről van szó, akkor bizony alá-fölérendeltséget jelent. Én a helyedben ezt megmondanám neki, hogy 1) részmunkaidős állásban ritkán lehet ennél többet keresni (sőt néha örülhetsz kb., ha van opció részmunkaidőre), 2) te akár elmész teljes munkaidős állásra is, de a gyerekek mellett akkor nem lesz senki, 3) viszont ha meg csillogó-villogó kiskutyaf...át is akar, akkor bizony feladod a munkád és leszel htb. (utóbbit mondjuk nem ajánlom, ilyen embernél szörnyen kiszolgáltatott helyzet).
2017. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az rémes ,hogy ha bejárónő takarítana és főzne nálunk,bébiszitter intézné a gyerekeket,éjszakás nővért tartanánk betegségek idején ,akkor bizony kemény pénzek mennènek el ezekre a dolgokra.Hát kérdezem én ha ezt egy anya csinálja ,akkor az miért válik nem megbecsült tevékenységnek egy társ ,egy férfi szemében?Arrol meg nem is beszélve,hogy mellette meg maradjon az ember nagybetűs nőnek.....
2017. nov. 6. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te keresel jobban fizető állást, de az nem 4-6 óra lesz, tehát innentől felesbe kell intézni a gyerekeket, az első minimum 3 hónap próbaidőben ő fog eljönni betegállományba, mert te nem tudsz, és a házimunkát szintúgy csinálnia kell neki is, mert nem lesz időd rá. szerintem erre tuti visszavesz az arcából. /Másfelől meg, tényleg lassan keresni kellene jobban fizető állást. sose lehet tudni mit hoz a jövő, egy válás esetén nagy bajban lennél, mert 80 ezerből magadat és a gyerekeket eltartani képtelenség. én magam miatt törekednék rá, hogy jobban keressek./
2017. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!