Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, milyen dolgokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen dolgokban csalódtatok nagyot 1 nőben?

Figyelt kérdés
Pl:,hogy nagyon anyagias volt,agresszív,vagy könnyűvérű.
2017. nov. 6. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizalom
2017. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Boldogabbá tette egy ajándék, mint bármi egyéb. Ez elég lehangoló volt, és koránt sem azért, mert ne tudtam volna elhalmozni.. Pont, hogy ez vette el az élét. Hogy megfosztott a "köröktől".

Illetve ugyan ilyen kiábrándító volt, hogy nem figyelt rám. Csak fújta a saját dolgait, még akkor is, ha amúgy rólam beszéltünk, amit ne adja Ég Ő kezdeményezett.

2017. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

-nagyon anyagias

-divatliba (olyanokat vesz meg annyiért, hogy agyhalál)

-ha hibát követ el nem elismeri és változtat, hanem visszatámad az arra rávilágítónak, és újra ugyan azt...

-okoskodik olyan témában amiről fogalma nincs

-vádaskodik

-fenyegetőzik

-játszmázik, "húz"

2017. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amikor kiteszed a szívedet az asztalra és elkezd kavarni mással. Biztos uncsi voltam neki. :) (manapság ezek annyira avítt tulajdonságok: hűség, odaadás, szeretet)


evvan, de ez koránt sem jelenti az, hogy minden nővel összemosnám a rossz tapasztalataimat ;)

2017. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondta, hogy nem fogazik, majd mègis. :D
2017. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
48%
még sosem csalódtam bennük. mindig igazat mondtak eddig, sosem beszéltek mellé. nagyon kedvesek és igazán racionálisak. átlátják a logikát és nagy szívük van olykor szó szerint. nem anyagias egyik sem és mindent meg lehet velük beszélni. egyáltalában nem durciznak és én még nem láttam könnyűvérű nőt.
2017. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy megfosztott a "köröktől".

2. válaszoló. Ez mit jelent? igazán érdekelne.

2017. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Számomra ezek nem okoznak csalódást, már hozzászoktam. Inkább az lep meg, ha nem ilyenek. De sebaj, szeretem a kis vadmacskákat.
2017. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha érzelmileg nem tud (már) szerelmes lenni, akkor leépíti a kapcsolatot, mondván, hogy nincs szikra. Ilyenkor bevallja, hogy sosem szeretett... miközben szerelmes állapotában meg ragaszkodó volt, és elkötelezett. Ez alapján egy férfi miért adjon arra az adott szóra amit a nő mond, ha a szerelem elillanása után már emberileg sem képes szeretni azt, akiért addig odavolt...


És az a legszebb, ha nincs harmadik fél...

2017. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!