Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött rám, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a helyzet,hogy egy fiúval már egy jó hónapja lassan randizgatunk,beszélgetünk,ismerkedünk.Eddig annyira jó volt minden,minden tök jó irányba haladt,de tegnap szerintem teljesen jogtalanul megsértődött rám.Egy helyen voltunk pár barátunkkal tegnap,beszélgettünk,puszilgattuk egymást,jó volt.Aztán mintha bekattant volna valami,elkezdett lesz*rni.Ezerszer átgondoltam már,hogy nem mondtam/tettem valami bántót,de semmi nem jutott eszembe,foglalkoztam vele,meg minden.Elkezdett mellettem telefonozni,én meg megsimogattam,meg kérdeztem mi a baja,kétszer is próbálkoztam ilyenekkel nála,plusz többször tettem ilyen kis apró simogatásokat,ilyeneket,de semmi reakció.Az elején a többiekkel sem nagyon beszélt,de aztán velük mégis,röhögtek,poénkodott,ilyenek.Azóta nem is írt,nem keresett.Én sem tervezem őt keresni,mert nagyon megalázónak érzem,hogy behisztizik a semmin,próbálkozok,ignorál,és még írogassak is neki,hogy foglalkozzon már velem..Most mire véljem ezt a viselkedést?Veletek is volt már ilyen?Kérlek segítsetek,annyira hiányzik..
2017. nov. 6. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam ilyen helyzetben, akkor megmondtam, hogy ő viselkedik parasztul. Szerencsére a párom akkor belátta.
2017. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted írnom kéne neki,vagy hanyagoljam pár napig?
2017. nov. 6. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem érdekled, vagy hisztis. Ezek közül pontosan melyik hiányzik most neked?
2017. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem hisztis,de persze a másik is megeshet.De ilyenkor mit vár?Most úgy őszintén..vagy mik fordulnak meg a fejében?Hmm,most éppen rossz kedvem van,sértődjünk meg rá,érezni akarom,hogy szalad utánam?
2017. nov. 6. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd ezt neki: “UTOLJÁRA kérdezem mi a bajod, ha most sem méltatsz válaszra akkor hagyj engem békén és többé SOHA ne keress, úgy gondolom semmi rosszat nem mondtam/tettem de ha mégis, akkor legyszives világosíts fel mert így nem tudjuk ezt meg beszélni. “
2017. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz tökéletes, egy határidővel én még kiegészíteném, mondjuk ha nem válaszol 12 órán belül, akkor felejtsen el. De ezt tartsd is be, aki a semmin hisztizik, vagy ha volt is valami, nem mondja el, nem érdemel mást, csak pofáraesést.
2017. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!