Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Külső szemlélőként mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk. Tavaly tavasszal szakítottunk, mert lebukott, hogy udvarolt egy kolléganőjének, meg akart csalni. Eleinte tagadta, meg azzal védekezett, hogy "bebeszélem magamnak" (már én is elhittem, hogy csak én képzelem bele), de "feltörtem" a telefonját, amiben benne volt a beszélgetés, ahogy fűzte a csajt... Szakítottunk és fél évig külön voltunk, közben ő folyamatosan próbált békülni. Végül megbocsájtottam neki és meg is kérte a kezem.

Ez volt 1 éve. És most megint "rosszat érzek". Már vagy 2 hónapja nem is szexeltünk, minden kis hülyeségen veszekszünk, ráadásul ő rögtön nagyon durva dolgokat vág a fejemhez minden kis hülyeség miatt. 10 perc múlva meg már így szeret meg úgy szeret... Ráadásul elfelejtett kilépni a Facebookjából a céges laptopomon, én meg belenéztem, és láttam hogy egy csajjal (aki egy újabb munkatársa) csetelt... De semmi olyat nem írtak egymásnak... haverjánál volt autót szerelni, azt írta a csaj, hogy ha rossz az autó akkor ne induljon el hosszabb útra, párom erre azt írta, hogy nem az ő autóját csinálták, hanem a haverjáét, a csaj meg írta erre, hogy azt hitte hogy az övét szerelik, annyira bele volt mélyülve a szerelésbe.

Nem tudom mit csináljak most. Ha rákérdezek, én leszek megint a rossz aki nem tud megbízni benne - ha meg van is okom a bizalmatlanságra, úgyis letagadná...


Nektek mi a véleményetek?


2017. nov. 6. 21:23
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem ez a leánykérés inkább lekenyerezésnek tűnik, és én biztos nem bíznék meg benne.
2017. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem lennék vele de te tudod.
2017. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy én meg tudtam volna-e bocsátani, ha már bizonyíték volt arra hogy szinte megcsalt. Sőt, szerintem a lelki megcsalás még a testinél is rosszabb. Jó most nem állítom, hogy egy csaj facebookon való fűzése már lelki megcsalás, de kitudja miket csináltak a munkahelyen. Ez az egyik. A másik, hogy ha már két hónapja ilyen gondok vannak, arról mindenképp elkéne beszélgetni. Szerintem teljesen normális hogy ilyenek után bizalmatlan vagy vele szemben, mert még okot is adott rá, nem is kicsit. Ha valaki így eljátssza a bizalmát, akkor ahhoz akár évekbe telik amíg visszanyeri. De így nem fog menni. Nem tudom hány éves vagy, vagy milyenek az életkörülményeid, de ettől jobbat érdemelsz. Senki nem érdemli meg hogy megcsalják, még ha nem is olyan komolyan...
2017. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Kalap szarbol akarsz varat epiteni, es csodalkozva kerdezed, hogy miert lett budos a kezed megint...
2017. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Az csak szerintem gáz, hogy beleolvasol telefonba, Facebook privát beszélgetésbe, stb? Ha ilyen bizalmatlan vagy, nem is csoda, ha inkább mással beszélget...
2017. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát a leánykérés kb 2-3 hónappal a békülés után volt. Lehet én se bocsájtottam volna meg neki, de nekem ő volt az első (későn veszítettem el), emiatt (is) ragaszkodom nagyon hozzá.


Igen, tudom, hogy nem volt szép a telefonban turkálás, stb. De csak így tudtam megbizonyosodni arról, hogy jogosan vágták-e a fejemhez, hogy üldözési mániám van...

2017. nov. 6. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azért résen lennék a helyedben és megfigyelném még egy ideig őt.

Sajnos most léptem ki egy olyan kapcsolatból, ahol szintén a hátam mögött megcsaltak az exbarátnővel és szakítás után kiderült még egy s más a volt páromról. Pl hogy a z ex barátnőjével, amikor együtt voltak, akkor is fűzött mást a háta mögött...

Én csak szomorú vagyok, hogy egy ilyen emberben bíztam meg és azt hittem, ő lesz életem párja :/

Szóval szerintem jogos az aggodalmad.

2017. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
"Lehet én se bocsájtottam volna meg neki, de nekem ő volt az első..." - es akkor meg hany evet tervezel elvesztegetni az eletedbol egy szar kapcsolatra egy emberrel, aki annyiba se nez teged, hogy oszinte legyen veled, ezzel az indokkal? Mert egyebkent igy eletet is el lehet rohadni egymas mellett (ezt nem tudnam minosegi kapcsolatnak nevezni), csak a vegen majd verheted a fejedet a falba. De amint rajossz hogy most is miben vagy, akkor is fogod meg boven hibaztatni magadat, hogy nem leptel idoben, es hagyos magad megalazni meg befogni a szadat egy gyuruvel egy faszi mellett, aki valoszinuleg a farkat jobban tiszteli mint teged...
2017. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egy dologra rájöttem: őszinteség nélkül nincs igazi kapcsolat.


A bizalom pedig ennek alapfeltétele. Ami sérült. Ha nincs bizalom nincs kapcsolat. Neked jelenleg nincs párkapcsolatod.

2017. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hulye vagy, az elso eset utan dobtam volna.
2017. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!