Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton azt mondja, hogy meghíztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. 168 centi 58 kiló.

Régen 168 centi 48 kiló voltam(csontsovány a stressztől). Elkezdtem minden nap évekig edzeni, és szépen megizmosodtam. Lett fenekem, van mellem, a hasam lapos, vékony a derekam és izmosak a combjaim. Magamnak így tetszem. A mostani párom is így ismert meg.

Ő egy nagyon jó pasi, izmos, jó alkata van, viszont mióta együtt vagyunk, felszedett pár kilót(nem duci, de látszik rajta, a családja folyton megemlíti és a barátai is). A lényeg, hogy mióta meghízott, folyton ENGEM PISZKÁL, hogy híztam. 0-24-be. Kiment külföldre 3 hétre, és mikor visszajött, az volt az első szava, hogy te híztál szivem? A mérleg nem mutat többet, és én se látom magamon. A családom szerint vékony vagyok.

Nem eszek sokat. Mégis folyton ezzel piszkál. Tényleg nagyon idegesít. Mit tehetnék? Totál lerombolja az önbizalmamat.


2017. nov. 6. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Dobd ki. Komolyan, nincs szükséged rá, hogy anorexiás legyél az idióta pasid miatt.

Tök jó súlyban vagy.

2017. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Egyél meg 3 hamburgert előtte miközben a szemébe nézel és mosolyogsz és nézd meg, ahogy az élet is kiszökik a tekintetéből .
2017. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha téged is zavar fogyj le. Ha nem akkor sz.rd le.
2017. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Most mit lehet erre mondani? Te választottál egy ilyen embert, gondolom eszed ágában sincs elhagyni, szóval nem fogja abbahagyni a sértegetést.
2017. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Dobd ki.
2017. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
3-as, mégis HOVÁ fogyjon? A teljesen normális súlyából dobjon le 5-6 kilót aztán legyen egy beteges csontika?!
2017. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
Fogyj le.
2017. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Tölteni való pulyka vagy. Jó a súlyod! :D
2017. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Ez az ideális súly, én 157 centihez 47 kg vagyok, elvileg lányoknál az az ideális, ha a súly = magasság - 110 :D Szóval biztos csinos vagy, csak ő meghízott és nem akarja, hogy elhagyd, ezért sérteget. Én dobnám.
2017. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerinted és mások szerint ő hízott, és nem te, akkor talán közöld vele: Nem híztam, Lajos, te viszont igen.
2017. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!