Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem is lehet egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is lehet egy normális párkapcsolatom ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nem volt még párkapcsolatom,mert nem éreztem úgy,hogy mellettem boldog lenne a másik. Tehát nem tudnék eleget nyújtani,mivel én elég magamnak való személyiség vagyok és nem igazàn tudok és szeretnék megváltozni más kedvért. Kompromisszumra képes lennék|vagyok,de hosszabb távon nem tudom,hogy hogyan lehetne engem "kezelni". Nekem egy embtertől kapott szeretet bőven elég lenne,de akkor azt nagy mértékben igényelném és töményen. (Kicsit önbizalom hiányom van. ) Más különben másokhoz csapódom és mások társasàgát keresem hosszabb távon. Alapvetően is igaz rám,hogy sokat vagyok a barátaimmal,barátnőimmel. 4-5 emberrel van szó,nem egy nagyobb társaságról. Két nagyon jó férfi barátom van akikre mindig számíthatok. A barátaimmal vagyok a legtöbbet, mindenkit szeretek. Szeretem az embereket és azt akarom,hogy engem is szeressenek,törődjenek velem. Ha lenne szerintem párom akkor nem biztos hogy igényem lenne arra,hogy mindig megöleljem a barátaimat és velük legyek állandóan. Nem mászok a nyakukra soha,általában ők hívnak,együtt csináljuk a programokat vagy néha napján bulizni megyünk,meg karaonizni szoktam|szoktunk. Kicsit lázadó természet maradtam,nem tudom miért,de nem szeretem ha nagyon korlátolva vagyok és ha valaki folyamatosan a rosszat súlykolja,bűnbakot keres,csak bántani tud azt kizárom. Sosem veszekszem,nem lehet velem. Figyelmen kívűl hagyom az embert,ha valami baja van velem. De csak óvatosan,nem pofátlanul.

Amiért nem volt kapcsolatom az igazából az,hogy szerintem az én barátom nem sokáig maradna mellettem.


A szexben nem vagyok valami vadmacska. Aktív vagyok,szeretem az orált,ha kezdeményezhetek,meg sok helyen csinálhatjuk,szeretem a spontanitást is,de béna vagyok és az extra dolgokat (anál,verés,lábfétis,tűk,pisi,kaki,megalázás,pelenka,öklözés) azt nem szeretem. Van amit próbáltam pl,hogy én vagyok az ágyban az irányító fél. Nem jött be,hogy kiszolgáltott helyzetben láttam a partnerem. Fordítva sem kimondottan érdekelt. A szerepjátokok sem. Ellenben a két férfival való szex igen,az érdekel. Abban a formában,hogy mindenki szexel mindenkivel. Nők nem kerülhetnek szóba. Ebből sem csinálnék rendszert,de egyszer kétszer jó lenne egy idegent bevonni akit utána többet nem látok.

Ja és túl érzékeny vagyok,könnyen el lehet nyerni a bizalmamat,de utána nincs bocsánat! A gond az az,hogy állítólag mindenkit nagyon közel engedek magamhoz és ez megtévesztő,zavaró lehet,főleg akkor ha valaki tényleg akarna tőlem valami komolyat vagy már van is valakim akivel kapcsolatban vagyok. De én ilyen vagyok,nagyon szeretem a barátaimat,a családomat. A barátaimat,haverjaimat szeretem megölelni,ha én lehetek akinek elmondják a problémáikat, szeretem meghallgatni mások gondjait. Tanácsot már nem igazán tudok adni. De jól esik,ha valaki aki számomra fontos az mellett ott lehetek és segíthetek.

Nem volt kapcsolatom. Volt olyan férfi aki azthitte,hogy az egyik férfi barátommal kapcsolatban vagyok vagy valami. Valaki azthitte több vasat tartok a tűzben. Valakinek csak az nem tetszett,hogy mindenki körül rajong,ami nem igaz! Csak szoros a barátaimmal a kapcsolatom. A féltékenységet nem bírnám elviselni,azt sem ha nem adhatom önmagamat.


Most nem írtam a másik oldalról,csak magamról. Ez nem azt jelenti,hogy elvárásaim hatalmasak lennének és azt mondom fogadjanak el úgy ahogy vagyok,mert én nem fogok megváltozni és sz@ok bele. De szerintetek lehet így párkapcsolatom?


Alkalmi kapcsolatom volt pár és két hónapig tartó szexkapcsolatom amiből "párkapcsolat" féleség lett,de szakított velem az illető,mert szerinte túl intim viszonyban vagyok mindenkivel aki engem körül vesz,túl barátságos vagyok és kedves, nem tetszett neki,hogy másokkal is sok időt töltök. Mindig valamiért belém kötött. Talán igaza is volt valamiben. Szóval nem volt igazából kapcsolatom.


Szerintetek miben kéne megváltoznom?


Még ami zavaró lehet,hogy szeretek sörözni. Nem vagyok alkoholista,de ha étterembe megyek vagy buliba ami havonta egyszer előfordul akkor sört iszom.


Szeretek bulizni.

Szeretek ismerkedni nőkkel,férfiakkal egyaránt bárhol és bármikor.

Szeretnék egy párkapcsolatban eleget nyújtani a másiknak,meg minden,de nem tudom,hogy milyen egy normális kapcsolat.


L


2017. nov. 6. 22:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%

Uram isten ha ennyit tudsz írni akkor biztos, hogy valami nagy gond van.

A válasz.

Talán.

2017. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Modeler ***** válasza:
62%
Hát, a több férfival egyszerre szexelés után nem olvastam tovább, bocsi.. :D
2017. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A legrosszabb ***** válasza:
75%
Sok a rizsa.
2017. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi vàlaszokat.

Hogy értve? Olyan nincs párkapcsolatban,hogy egyszer kétszer bevon a pár egy férfit?

2017. nov. 6. 23:01
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

"Nem volt még párkapcsolatom"


"A szexben nem vagyok valami vadmacska. Aktív vagyok,szeretem az orált,ha kezdeményezhetek,meg sok helyen csinálhatjuk,szeretem a spontanitást is,de béna vagyok és az extra dolgokat (anál,verés,lábfétis,tűk,pisi,kaki,megalázás,pelenka,öklözés

) azt nem szeretem. Van amit próbáltam pl,hogy én vagyok az ágyban az irányító fél. Nem jött be,hogy kiszolgáltott helyzetben láttam a partnerem. Fordítva sem kimondottan érdekelt. A szerepjátokok sem. Ellenben a két férfival való szex igen,az érdekel. Abban a formában,hogy mindenki szexel mindenkivel. Nők nem kerülhetnek szóba. Ebből sem csinálnék rendszert,de egyszer kétszer jó lenne egy idegent bevonni akit utána többet nem látok."


Őszintén remélem, hogy nem én leszek egyszer véletlenül az a férfi aki "büszke" lehet majd, hogy te vagy a barátnője.


Hány ilyen lehet még?...

2017. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Modeler ***** válasza:
94%
Én nem osztoznék a barátnőmön. Ha nagyon akarja, hogy mindkét lukát betömjem, akkor megoldanám valahogy. De hármasban semmiképp nem lennék benne, még két lánnyal se.
2017. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Agyfăszt kaptam, mire elolvastam. Kellenél, csak nem nekem. :D
2017. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem kellenne mindkét lyukamat betömni. (Anál kivan csukva) Nem is a szex a legfontosabb. Az nem kötelező!! Az a része (sem) semmi sem kötelező. Csak ennek örülnék azért.
2017. nov. 6. 23:06
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
magának való vs. hármas szex, bulikák, ismerkedés fűvel fával
2017. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Amúgy miért nem akarnak sokan osztozni a párjukon? Mert én eltudom képzelni azt,hogy valakit őszíntén tisztán szeretek és a legfontosabb az életemben,de ettől függetlenül egyszer lehetne hármas szex. Nem kötelező,meg egyszer megkérdezném és ha nem,akkor nem. Csak nem értem miért nem fogadják ezt el sokan.
2017. nov. 6. 23:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!