Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A világ legtermészetesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ legtermészetesebb dolga, hogy az emberből gázok szabadulnak el. De ha "gázos"kajákat fogyasztok akkor inkább nem alszok a barátnőmmel. Normális, hogy ez miatt stresszelek?

Figyelt kérdés
Szégyellem a hangokat ,a szagokról nem is beszélve.Ezt ki ,hogy oldja meg?
2008. okt. 23. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a barátom nem zavartatja magát. Nem repesek az örömtől miatta, de egy hosszú kapcsolatban elkerülhetetlen...
2008. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mióta vagytok együtt.mert egy idő után ez már természetes.és ha összeköltöztök?bélcsavarodást fogsz kapni?szerintem nincs benne semmi ciki,és elárulom,ő is szokott!:-)
2008. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Faterom azt szokta mondani,hogy akkor az igazi egy kapcsolat,ha már el meritek fingani egymás előtt magatokat.:)
2008. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hat sztem a kapcsolat komolysagat mutatja ha ezen tuljuttok, mert az elejen mindenki ugy tesz mintha a masik nem pukizna, de nem is nagydolgozna, aztan sztem par honap utan tenyleg elkerulhetetlen, nem is lenne jo ha emiat stresszelnel folyton. nekunk par honap utan eppen berugva "tortent3 meg az elso es onnantol poenra vesszuk
2008. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én másfél éve vagyok együtt a barátommal és még mindig nem merek ilyeneket csinálni, pedig együtt is lakunk:D
2008. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy idő után rájössz, h a másik szája is büdös reggel, kócos a haja és ugyanolyan büdöset fingik, mint te :D
2008. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is jó ideje vagyok vele együtt.Bár mi nem lakunk együtt csak hétvégeken van nálam.Ő már elpukizta magát vagy kétszer.Bevallom azt is én szégyelltem inkább.
2008. okt. 23. 12:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szokás egymás előtt, olyan tiszteletlenségnek tartjuk egymás iránt, ettől persze dolgozik a természet. Ha véletlenül eleresztünk egymás előtt egyet, akkor azt elnevetjük, de smmiképpen sem akarjuk, hogy hangos legyen. Vagy kimegyünk abból a helyiségből vagy vissza próbáljuk szoritani.

Szerintem ez miatt nehogy külön aludj a barátnődtől.

2008. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem kell ez olyan nagy dolognak venni.nekem a barátom külön örült és értékelte, ha kapcsolatunk ott jár, h igen is merjük egymás előtt, mert a legtöbb kapcsolat láthatóan így van, hogy másfél év után sem lehet. Szerintem pont ez az ami elég meghatározó, mert ha a kapcsolatban még másfél év után is szorongani kel, ha az ember elrontotta a gyomrát és fel van puffadva, akkor azt is titkolni kell?hát szerintem nem, sőt, ilyen alapon majd a férj előtt is titkoljuk?
2008. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!