Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annafarkas kérdése:

Társas magány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azèrt fordulok hozzàtok, mert nem talàlok megoldàst ès nem tudom mit tehetnèk. Nagyon egyedül èrzem magam. Van egy egy èves kislànyom. Imàdom őt, a mindenem. A pàrom szakàcskènt dolgozik. Semmi ideje nincs rànk. Ha itthon is van vagy alszik, vagy jàtszik. Nem èrez szinte semmi felelősèget iràntunk. A kapcsolat elejèn èn rontottam el mert mindent megcsinàltam, megtettem egyedül. Ezt most is megteszem, csak sokkal nehezebb így a babàval. Semmilyen èletem nincs. Külföldön èlünk, nincs segìtsèg, vagy baràtok. Azt hiszem depressziós lettem.

A baràtom làtja, hogy nem vagyok jól, de nem akar vàltoztatni az èletünkön. Kèrtem, hogy beszèljük meg mert nem tudok tovàbb így èlni. De nem mond semmit csak hogy minden jó lesz. Kerüli a tèmàt. Mondtam neki, hogy hazautaznèk a szüleimhez, mert szüksègem lenne segìtsègre, hogy egy kicsit feltöltődjek, de azt nem szeretnè. Èn meg nem tudom mièrt kell itt legyek amikor úgysem jön ide senki. Este mikor hazaèr rövid beszèlgetès aztàn csinàlja is amihez kedve van, mert ő fàradt ès szüksège van kikapcsolódàsra. Amit èn meg is értek, de nekem pedig szüksègem lenne partnerre. Mit tegyek?



2017. nov. 11. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazamennék a szüleimhez.


Te magad írod: nem érdekli, hogy nem vagy boldog, nem akar változtatni. Akkor téged miért kéne érdekelnie, hogy ő mit szeretne?

Persze hogy nem akarja hogy hazamenj: hiszen mindent megcsinálsz, neki csak kikapcsolódni kell hazajárnia. Nem kell házimunkát csinálni, vagy a gyerekkel foglalkozni. Ha hazamész a szüleidhez, nem lesz tiszta alsógatya és rend, nem lesz meg a bevásárlás, neki kellene mindent csinálnia. Jó hogy nem akarja hogy elmenj, megszűnne az ingyen cseléd.

2017. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de ezek közül melyiket nem lehetett (volna) előre látni?
2017. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy kivagy. Mindenképpen barátokat kell keresned, akikkel tudsz programokat csinálni, és egy idő után majd a párod is kedvet kap hozzá.
2017. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami számomra, kidobta a biztosítékot a sok rossz közül, mi az hogy nem enged haza?! Mióta kell egy felnőtt embernek a másik engedélye bármihez??!


A többit meg már írtuk egyszer, hiszen már máskor is feltetted ezt a kérdést: nyiss kifelé, ne csak a párodtól várd a társaságot. Bár, sztem túlzás a hanyagolása. Itt sajnos érvényre juthat a magyar közmondás: Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Sajnos.

2017. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy sok a munka ès hogy nem tudja megoldani. Ja ès persze, hogy szeret bennünket. Amióta feldobtam, hogy kicsit hazamennèk, azóta megpróbàl mindent megtenni a maga módjàn. Pl. Sètàllunk, közös programokat szervezünk. Mondjuk ezek ha volt szabadnapja ès nem volt hulla fàradt akkor működtek is. Van egy kètvanyuka akivel tartom a kapcsolatot, így nem csak tőle vàrom el, hogy legyen tàrsasèletem. Plusz azt hiszem ő is komoly depresszióban szenved, màr jóval a kapcsolatunk előtt óta. A legrosszabb, hogy tènyleg szeretjük egymàst,nem akarva tesszük ezt a màsikkal. Csak szerintem mindkettőnknek màsra van most szüksège. Ja ès nem szetetnèm elhagyni, csak feltőltődni szetetnèm egy kicsit. Azt hiszem ő ezt kudarckènt èli meg.
2017. nov. 11. 20:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Ès persze köszönöm a vàlaszokat.
2017. nov. 11. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
vajon tervezett baba volt-e?
2017. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a babàt mindketten nagyon akartuk. Nagyon jó harmónia volt köztünk. A gondok akkor kezdődtek amikor a terhessèg alatt komplikàciók léptek fel. Aztàn ő megijedt ès elkezdett a munkàjàba temetkezni..... èn pedig egyre magànyosabb ès persze hisztisebb lettem. Ezt màr megbeszèltük.... A gond ott van, hogy babàt szerette volna a kislànyunkat fogalma sem volt mivel jàr. Ha őszinte akarok lenni mèg most sem. Pedig nagyon szereti. Nagyon nehezère esik neki èrzèseket mutatni.
2017. nov. 11. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!