Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondani friss párkapcsolatban, hogy biszex vagyok, és volt már párkapcsolatom férfival?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a barátnőm hogy áll ehhez a témához, és, hogy érdemes-e tudnia erről.

3 párkapcsolatom volt előtte, 2 nővel, 1 pedig férfival. Az egyik nővel rövid kapcsolatom volt, a másik 2 embert pedig tiszta szívemből szerettem.


25/F


2017. nov. 11. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó párkapcsolat titka az őszinte nyílt kommunikáció bármiről.

Jobb, ha elmondod most az elején, és ha neki ez nem jön be, akkor még mindig könnyebb a szakítás, mint azt hallgatnod állandóan, hogy mekkora hazug d..sznó vagy.

2017. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Elobb puhatold ki, hogy o mit gondol errol, mert eleg nagy koppanas lehet.
2017. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nézd meg mi a véleménye a biszexekről, aztán ha belevezetted s témába mond el, ha nem érdekli akkor azért, ha utálja őket,skkorr azért.
2017. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Hát kérlek... ha a későbbiekben tervezel félrelépést valami burnyákkal, mert neked egy nő az kevés, akkor mindenképpen mondd el a dolgot. Igaz, nem valószínű, hogy tolerálni fogja a kamingautot, de legalább lesz esélyed egyszer rátalálni arra, aki igen.


Ha viszont egyáltalán nem tervezel ilyen kis melléktúrát, akkor szerintem fölösleges ezzel terhelni a kapcsolatot.

2017. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha velem járnál tutti szakítanék.


Szerintem hazug disznó vagy már most.


Tudod, hogy ez megosztó dolog, hisz itt kérdezgetsz róla, mégis sumákolod.


Gondolom milyen arcot vágnál, ha a csaj meg benyögné, hogy ő egyébként halálos beteg vagy gyereke van, vagy nincs 8 általánosa se.


Korrekt lett volna az első csók után közölni, vagy inkább előtte, hátha nem akar megcsókolni.


Vannak biszex és meleg ismerőseim, de biztos nem járnék olyannal, aki egy fenekkel túl közeli kapcsolatba került.


Igen, a seggturkász análmániások is kizárva. Minden más oké, csak ez tabu nálam.


Nem voltál korrekt a csajjal.

2017. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Döntöttem, egyelőre nem mondom el neki.
2017. nov. 12. 15:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Hazugsággal kezdeni a kapcsolatot, hát gratulálok. Nem sok ésszel vagy megáldva.
2017. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#6

Jó döntés. (Már ha nem tervezed azt a félrelépést.)


#7

Ugye te azzal kezded az ismerkedést, hogy az összes szennyes - vagy annak gondolt - titkodat, hátrányos tulajdonságodat ráborítod a párjelöltedre?

2017. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


Hát, ha ezt szégyelli, akkor ott elég nagy gondok vannak. Vállalja önmagát, hisz ez is ő, főleg úgy, hogy el is tér az átlagtól.

Tudod, elég szemétség valakiben úgy érzelmeket kelteni, hogy a végén kiderül, hogy teljesen felesleges volt. Mert ez nem mindenkinek fér bele és jobb ezt még az elején tisztázni!!

Bezzeg te vérig lennél sértve, ha kb. 3-4 hónap után derülne ki valami a párodról, amit már az elején jó lett volna, hogy közöljön, hogy tudd, mert akkor esetleg nem pazaroltál volna rá az életedből ennyi időt.

2017. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

#9

Még egyszer megkérdem: te a mocskos titkaiddal és a negatív tulajdonságaid felsorolásával kezded az ismerkedést, vagy sem?

Mert amíg nem ezt teszed, addig ez csak álszentség.


"Bezzeg te vérig lennél sértve, ha kb. 3-4 hónap után derülne ki valami a párodról, amit már az elején jó lett volna, hogy közöljön, hogy tudd, mert akkor esetleg nem pazaroltál volna rá az életedből ennyi időt."


Most meg foglak lepni, de én nem órabérben ismerkedem, hanem szórakozásból. Akinek drága az ideje, azt föl nem tartanám semmi pénzért. :)

2017. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!