Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lezárnátok ebben a formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezárnátok ebben a formában ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk egy pár,de nem élünk együtt. Van lakásom nekem és neki is. Mindig nálunk szoktunk lenni,de pár hete történt valami (lényegtelen micsoda),ami miatt nem alszik nálam. Ez miatt mondta költözzek hozzá.

Örültem.hogy végre rászánta magát és együtt élhetünk.

A gond az,hogy azóta halogatja a dolgot.

Teljesen kikészít ez a dolog. Mondtam neki.ha meggondolta magát,akkor mondja meg és kilépek az életéből,de azt mondta nem,csak nem akar kapkodni.

Nagyon rossz.hogy azóta nem alszunk együtt,csak Napközben találkozunk,mint a tinik.


2017. nov. 12. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy anonim oldal, miert nem mondod el, miért nem alszik nálad. Lehet több a jelentősége, mint gondolnád.

Másrészt, ha 4 év alatt nem jutottatok oda hogy összeköltözzetek, szerintem nem érdekled eléggé. Most sem azért merült fel mert szeretné, hanem csak mert történt valami ami miatt nem alszik nálad.

2017. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mi az ok?
2017. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Befingtal vagy felrobbant a wc mikor szart?
2017. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Már rég, de én rossz személyes példa vagyok.


Próbáljatok egy pár lenni. Amíg erre hajlandóság sincs....

2017. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Összeveszett a szomszédaimmal nagyon,ezért nem akar nálam aludni.

De tényleg semmi jelentősége.

2017. nov. 12. 11:00
 6/10 A kérdező kommentje:
31 vagyok én, ő 35 éves.
2017. nov. 12. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:

35 évesen összeveszik a szomszédaiddal és utána hazarohan és menj te oda?

Nem egészen értem, a szomszédaid, nem a lakótársaid.

Gyerekesnek tűnik a hozzáállása vagy ez csak egy kifogás.


Te már együtt akarsz élni valakivel, ő nem, ez tiszta sor, nem hiszem, hogy ennek a kapcsolatnak így van értelme.

2017. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagyis javítok, te vele akarsz, ő veled nem akar.
2017. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon különös. Én több mint 3 éve vagyok együtt párommal, és a nyolcadik vagy kilencedik hónap után már szinte együttlakunk, minden este együtt alszunk. Nem lehetséges véletlen, hogy esténként mással van?
2017. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy nő állna a háttérben.
2017. nov. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!