Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érdemes így együtt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdemes így együtt maradni?

Figyelt kérdés
A baràtom az utóbbi hónapokban sokszor megbàntott, martuk egymást, megbocsájtottam neki, viszont most arra a szintre jutottam, hogy ha épp nem utálom, akkor csak neutrális érzéseket vált ki belőlem a jelenléte. Nem örülök már ha meglátom, nem igazán szeretem megcsókolni sem és a szex pedig unalmas. Már két hónapja így érzek és csak várakozom és reménykedem, hogy ez megváltozik, de nem tudom, hogy érdemes e..
2017. nov. 12. 16:51
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Ha már nem is kedveled az embert, akivel vagy, onnantól az egésznek semmi értelme.
2017. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem örülök már ha meglátom, nem igazán szeretem megcsókolni sem és a szex pedig unalmas."


Szerintem ez még jobban el fog fajulni, ha együtt maradtok - most még unalmas a szex, de idővel majd egyre ritkább lesz, aztán meg teljesen kiiktatódik az életetekből. Az elhidegülés kezdeti szakaszában jártok, szerintem ne meneteljetek ezen az úton tovább, még most szakítsatok.

2017. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A változás első sorban benned következett be. A barátod viselkedése egy dolog, de te hidegültél el, benned tört el valami, ami miatt már nem vágysz rá, ami miatt egyre inkább olyan, mintha egy idegen lenne.


Ülj le, gondold végig, hogy képes vagy e felszítani ismét a tüzet, hogy érdemes e, ha pedig a válasz az, hogy nem, benned végképp megszakadt valami, akkor mindkettőtök érdekében mondom, hogy mihamarább lépj, ne húzd egyikőtök idejét sem.

2017. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Várakozni és reménykedni, hogy bármi is megváltozik, nem érdemes. Egyetlen dolgot lehet tenni szakítás előtt: alaposan átbeszélni, hogy mi a probléma, mi történt, mi váltotta ki stb. Ez azért jó, mert simán lehet, hogy van, ami visszafordítható, megjavítható közös munkával, de ha úgy döntötök, hogy nem próbálkoztok tovább, mert veszett ügy, akkor is okosabbak lettetek és tanulhattok belőle.
2017. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lényegében ő az, aki még "erőlteti" a dolgot, nekem már mindegy..

Nem vagyok haragtartó, soha nem éreztem még így, lehet ezt hívják úgy, hogy kiábrándultság ..

Köszönöm a válaszokat.

2017. nov. 12. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyakoroljátok érzelmeiteket.
2017. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!