Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam a természe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ákos13 kérdése:

Szerintetek hagyjam a természetes szelekciót érvényesülni?

Figyelt kérdés

Egy abszolút visszahúzódó fiú vagyok, aki nem tud mit kezdeni a lányokkal.

Sokáig nem is akartam semmit tőlük, aztán idén csak megismerkedtem valakivel, aki eléggé tetszett, és ez kölcsönös volt, de mégse tudtam felé közeledni, amikor találkoztunk, mert egyszerűen nem ment, féltem.


Szerintetek az ilyen életképtelen ember jobb is, ha soha nem szaporodik inkább? Mert én most valahogy ezt gondolom.



2017. nov. 14. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
igazad van, egyetértek
2017. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ hány éves vagy. 25 felett már igen azért.
2017. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2017. nov. 14. 12:34
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Óh, akkor még ne add fel, most kezdesz férfivá érni lehet...egy kis vér a pucába, és menni fog az
2017. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

>Szerintetek az ilyen életképtelen ember jobb is, ha soha nem szaporodik inkább?


Ez kizárólag arra való, hogy külső tényezőkkel indokold meg a sikertelenségedet, elhárítva a személyes felelősségedet. Jó kifogás, de érvénytelen. Vállald a felelősségedet, tegyél magadért, ismerd meg a hibáidat és változtass rajtuk, ismerd meg az értékeidet és építs rájuk. Természetes szelekcióval meg hasonlókkal érvelni hülyeség.

2017. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Fejleszd magad.
2017. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Vagy hagyd a lányokat érvényesülni. A 21. században élünk, egyenlőség van, nekik is ugyanannyira joguk kezdeményezni, mint neked.
2017. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7: Hát az a baj, hogy aki nekem tetszett, ő pont ilyen régimódi lány, ezért arra semmi esélyem nem volt, hogy ő kezdeményezzen.

De szerinted vannak olyanok is, akik ezt megteszik?

2017. nov. 14. 13:06
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Én csak 22 évesen veszítettem el. Pedig külsőre jól nézek ki, ha a legjóképűbb 10%-ban nem is, azért a legjobb negyedben benne vagyok.


A bajom csak annyi volt, hogy félénk, csendes, gyáva voltam. Nekem a barátaim rengeteget segítettek és angol nyelven olvastam csajozási anyagokat is (szóval nem magyar PUA cuccokat!)


25/F

2017. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Introvertált szülőknek is lehet extrovertált gyereke. Ha viszont nem tudsz beszélni a lányokkal, akkor nem a választásod miatt nem lesz kapcsolatod.
2017. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!