Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kideríteni, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés

Ha nem is konkrétan megcsal, de esetleg Facebookon csapja a szelet más nőknek? (Volt barátnők, szeretők)

Soha nem néznék bele a beszélgetéseibe, odáig nem fajulhat a dolog. De mégis foglalkoztat.

Vannak praktikák, amivel le lehet buktatni valakit?


(Kamu profilról sosem írnék neki, hogy belemenne-e kalandba, annál sokkal több esze van!)



2017. nov. 14. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

H...lye p..csa vagy!


Minek vagy olyannal, akiben nem bízol?

Ennyire sz..r már a kapcsolatotok, hogy ezen agyalsz, hogy vajon megcsal-e?


Akkor szakíts, ennyi!

2017. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem leskelődsz utána akkor konkrétan oktalanul vagy féltékeny, ennek mi értelme?
2017. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Normálisan is le lehet írni ám, amit gondolsz!


És igen, félek, mert az eddigi kapcsolataimban túl óvatlan voltam és annyira bíztam, hogy szinte már csak akkor tűnt fel a megcsalás, mikor előttem zajlott.

2017. nov. 14. 22:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszed ezt?

Van oka?

2017. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Minél inkább ezen aggódsz és féltékenykedsz, annál nagyobb az esélye, hogy más karjaiba taszítod ezzel.
2017. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Mi lenne ha nem foglalkoztatna? És csak úgy simán megbíznál benne. :)

Amúgy meg, a Nátrium pentotál-nak kis mennyiségben “igazmondó” hatása van. De a hátulütője, hogy kb 1 óra múlva belehal az illető, bár igazi méregkeverőnek kell lenni, hogy kimérje az adagot. Miről beszélek -.- :(

Bízz má’ benne ez olyan genyóság fuuuhhhhhhh...!!!!!!

2017. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért vagyok féltékeny, mert úgy érzem, az elfordított telefonkijelző, az exekkel való kapcsolattartás és a részéről felém áradó, ok nélküli bizalmatlanság talán pont azt jelzi, hogy vaj van a füle mögött.
2017. nov. 14. 22:03
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Törd ketté a fején a telefont akkor!

Mit beszélget az exekkel? Kitudja.

Mostmá’ nem tudom -.- :/

2017. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én tényleg próbálok bízni, de így nehéz!

Mégsem kérhetem tőle, hogy mutassa meg, mikről beszélget más nőkkel. És mem is olvasnék bele, ennyi magánszférát megérdemel. Viszont nem akarok megint pofára esni :(

2017. nov. 14. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A telefondugdosás elég klasszikus jele annak ,hogy vaj van a füle mögött... Én a helyedben 1x belenéznék, onnantól bizonyosságot nyersz.
2017. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!