Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bántalmazó kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bántalmazó kapcsolatban a nő miért megy vissza az exéhez?

Figyelt kérdés
A férfi minden ok nélkül megüti a nőt, akár már csak ha másik férfira néz. A nő elszánja magát hogy elhagyja, el is költözik a szüleihez, de végül még is visszatér a pasihoz.
2017. nov. 15. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Ő tudja. Biztosan szereti ha fáj.
2017. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Reménykedik benne, hátha megváltozik, hátha visszatér még az a pasi, aki a kapcsolat elején romantikus, kedves, törődő, udvarias, figyelmes, stb. volt.
2017. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert idióta és pszichésen sérült személy.
2017. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
91%
Valszeg ő maga is ilyen közegben nőtt fel és nem volt előtte más minta. Bántalmazó család alatt nem feltétlenül kell fizikai agressziót. Lehet, h alkohol volt a családban, vagy verbális agressziók.
2017. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Saját tapasztalat,én is visszamentem pedig azt gondoltam,hogy én tuti nem lennék ilyen "hülye". Ugyan nem vert,de lelkileg terrorizált és megtiltotta hogy másokkal találkozzak vagy csak beszéljek,bárhol elkezdett velem üvöltözni stb. Ez is egy bántalmazó kapcsolat szerintem, néha megszorította a kezem vagy rángatott,de megütni nem ütött meg amit úgy gondolok megtett volna,ha továbbra is együtt maradunk,sokszor úgy éreztem azért nem üt,mert az egész rokonságát ismerem és félt attól,hogy visszamondom.

Miért engedhettem ezt? Első az,hogy ugyanilyen kapcsolata van apámnak és anyámnak,apám üvöltözik vele mindenért és ő sem mehet csak úgy oda ahova szeretne,be kell számolnia minden lépéséről. A lényeg igen én csak ezt a mintát láttam. Kettő éppen ezért nem kaptam sok szeretet tőlük,úgyhogy az exem ezt megérezte,hogy én egy önbizalomhiányos,szeretetéhes lány vagyok akit lehet irányítani,könnyen betörni. Hiszen,ha a szüleim kicsit is törődtek volna velem ez meg sem történhetett volna,hogy egy olyan kpacsolatban maradok ahol ennyire uralkodnak felettem,de úgy éreztem ő az egyetlen aki szeret aki szerethet más nem lenne képes eltűrni engem. Hiába mondták a barátaim akiket később szintén elmart tőlem,hogy 100% jobbat tudnék találni és hagyjam ott,képtelen voltam valami leblokkolt. Szóval párszor szakítottunk de persze jött könyörögni pár nap múlva mindig én pedig reménykedtem,hogy megint normális lesz mint az elején,de aztán csak pár hétig volt normális ez így ment évekig mire már teljesen lerombolta minden önbecsülésem,teljesen depressziós voltam,nulla baráttal szóval egy roncs,ekkor már neki sem kellettem és megcsalt ,lelépett. Hála az égnek azóta sokkal boldogabb vagyok,mondjuk évek teltek el mire feldolgoztam de ma már nagyon jól érzem magam,és képzeld ez a beteg ember azóta megházasodott,ehhez nagyon értenek eljátszani,hogy ők tökéletesek,hízelegni az embereknek,szegény felesége.

2017. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Mert ezek a bántalmazó emberek folyamatosan leépítik a partner önbizalmát, elhitetik velük, hogy nem kaphatnak jobbat úgysem, gyakran elszakítják őket a barátaiktól és a családtagjaiktól és a szerencsétlen nem mer egyedül lenni, elhiszi, hogy úgysem kell majd másnak, és inkább benne marad egy rossz kapcsolatban, ahol legalább elmondhatja, hogy tartozik valakihez, minthogy egyedül legyen és újra felépítse az egzisztenciáját.
2017. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert ostoba.
2017. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!