Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy ennyire megváltozott?

Figyelt kérdés
Párom mikor megismerkedtünk igazi beszologatós mindenkivel flegma tipikus focista szépfiú volt, tudattam vele, hogy nekem ez nem jön be, a stílusa miatt nem is beszéltem vele egy hétig a megismerkedésünk elején. Utána mondta, hogy meg fog változni,mert nagyon szeret. Meg is változott, 21 éves korához képest nagyon érett személyiség lett, viszont átesett a ló túloldalára, most 0-24ben velem akar lenni,beszélni, nem akar elmenni a haverjaival sehova, és azt érzem, hogy megfojt már a szeretetével, pedig én ezt soha nem vártam el tőle. Mondtam neki mindig, hogy menjen bulizni, ide-oda. De elmondása alapján még sose volt ennyire szerelmes, és egésznap beszélgetni akar velem. Most mondjam meg neki, hogy ez sem jó? Nem tudom mit kéne csináljak, ert szeretem, de ez túl sok :/

2017. nov. 15. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Sosem értettem azokat, akik egy párkapcsolatban akarják átnevelni a másik felet. Aztán ha az eredmény nem tetszik, akkor meg az a baj... eh...
2017. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez nehéz ügy. Ne mond,hogy változzon. Ne ezt hangsúlyozd;hanem,hogy szükséged van magánszférára es mennyire elfoglalt ember vagy. Ha ez a hangsúlyos akkor nem fogja úgy fel,hogy megint változtatni akarod.


Egyébként ha megengedsz nekem egy kérdést: miért jöttél össze vele,ha nem tetszett a szílusa?

2017. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a tippet :) Nem az a vérbeli bunkó volt, mert volt rengeteg de tényleg rengeteg szép szava hozzám, de sűrűn átesett a ló túloldalára, és néha olyan volt, mintha a haverjával beszélne, de hál istennek ez hamar megváltozott,mert ő ia felismerte, hogy ez nem jó :) Elmondása alapján nem volt ki szóljon neki,mert az exeit nem zavarta :D
2017. nov. 15. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
1. Alapkompromisszumok nélkül célszerű indítani egy kapcsolatot. 2. Ne akarj " megváltoztatni" senkit, ha szereted , igazodj hozzá. 3. A kommunikáció csodákra képes, csak tudni kell " csinálni".
2017. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt magadat fejleszd.

Nyisd meg érzelmeid.

2017. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

"De stílus maga az ember"

"szar ember vagy"

Oké, értjük, téged sem az eszedért szeretnek halálosan.

2017. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényközlés,nem ítélkezés. Tehát mesélj még :)
2017. nov. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!