Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok a párom nélkül aludni?

Figyelt kérdés

Együtt élünk.

Néha kell helyettesítenie éjszakai műszakban, szóval ez nem rendszeres.

De én ezeken az éjszakákon egyáltalán nem tudok elaludni, forgolódok, ha nagy nehezen egy picit el is alszom akkor felébredek..

Mit tehetnék ez ellen?


2017. nov. 15. 10:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
25/L
2017. nov. 15. 10:43
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Cukros tej
2017. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez nekem is ilyen :)
2017. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Igyál lefekvés előtt 2 dl finom vörösbort.
2017. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos, ez ilyen, én is csak forgolódok, ha alvás közben nincs a kezemben cici:((( Kell pár év, még ez változik:)
2017. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
És hogy mit tehetsz ellene? Hát ne csak a gép előtt mereszd egész nap a pi.csád, hanem dolgozz, sportolj, fáraszd le magad stb. Aki kimerült, az aludni is tud, nem kell neki altatómese meg dajkálás.
2017. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
# 12/12 Miket írsz??? Szinte biztos, hogy még nem voltál igazán fáradt:))
2017. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Jaja mert az álmatlanságon segít a munka :D jó hogy nem az imát meg az ágy fölé rakott keresztet írjátok :D

Én pl tanulok, mellette dolgozok, emellett rendszeresen sportolok, mégis alig bírok aludni :)

Kérdező, történt veled valami trauma? Az okozhatja ezt. Én egy jóbarátom öngyilkossági kísérlete után nem bírtam aludni egyedül.

Javaslok orvost, addig pedig egy pohárka bort, vagy nyugtató teát lefekvés előtt.

2017. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
13. De neki nem álmatlansága van, hanem csak a szokásos rinyapi.csa, hogy jaaaj nincs mellettem a párom nem tudok aludni...a fas.zt nem. Ha álmatlansága (betegség) lenne, akkor akkor se tudna aludni, ha ott lenne mellette a kanyija.
2017. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Szegényt előre sajnálom, ha majd egyszer véletlenül szakítanak, és nem lesz senkije, akkor lehet hogy hónapokig vagy évekig ébren lesz...:( :DDD
2017. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!