Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is szokott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is szokott a jelenlétetekben utána fordulni egy nőnek, vagy több percig nézegetni egy nőt? Mi viszi rá erre a pasikat? Mit szóltok mikor ez történik, hogy lehet erre a legjobban reagálni?

Figyelt kérdés
De akár férfiaktól is kérdezem, hogy ti mit szóltok ha esetleg a párotok elkezd szemezni egy férfival? Biztos van ilyen is,hogy nő tesz ilyet, csak sokkal ritkábbnak tartom. A párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, (ő 23 éves, én 21) rá mindig is ez volt jellemző, de sosem csalt meg, igaz első 8 hónapig irkált több lánnyal is (kb 30al), azaz próbálkozott, de lebukott, és természetesen szakítani akartam, de mindig kért új esélyt, 4 esélyt kapott, és mivel biztos forrásokból tudtam, hogy az irkáláson kívül semmi nem volt, ezért adtam neki ennyit, azóta radikális változásokon ment keresztül, ő adta meg a jelszavát, ha kérem egyből megmutatja a telefonját, és sok mindennel bizonyított, hogy megváltozott, DE ezt az egy hóbortot képtelen elhagyni, hogy ne nézegessen lányokra. Rengetegszer égettem már be mind a páromat, mind a lányt, aki látta, hogy fogom a kezét, de a lány is bőven tette magát, azonban ezzel se tudtam teljesen leszoktatni, ha csak pár mp erejéig nézne rá azt mondom ez természetes dolog, de mikor már percekig látom, hogy kiesik a szeme akkor az már ki tud hozni a sodromból. Elég jó testi adottságaim vannak, utánam is elég sok fiú megfordul, ha egyedül vagyok rengeteg olyan aki épp fogja a párja/felesége kezét. Ettől hányingerem van, és engem rossz érzéssel tölt el. Nem rengeteget, de azért nem is annyira keveset veszekszünk emiatt, és szintén emiatt sokat csökkent az önbizalmam. Mindig azzal próbál meggyőzni, hogy attól, hogy ő megnéz egy lányt attól még nem csal meg (és ezzel nyilván tisztában vagyok, de hatalmas lelki sebet ejt, és ezt neki is számtalanszor elmondtam) ezek után ő mindig átölel, és akár több napig-hétig is bizonygatja, hogy neki nem kell senki más nő, mert neki én vagyok a legjobb. (DE AKKOR MIÉRT KELL MEGNÉZNI MÁST, HA EZ TÉNYLEG ÍGY VAN?) A munkatársai is egyébként ezen a véleményen vannak, de ők már 40 évesek, vagy felettiek, és mindegyik házas, hogy ők is kijelentik, hogy elég sok lányt lecsekkolnak, de ettől még nem tettek semmi rosszat. Azon is elkezdtem töprengeni, ha párom mellett csinál ilyet, vajon mit tehet ha ott sem vagyok, és nincs aki észhez térítené? A haverjai és férfi rokonai nagy többsége (még akiknek párjuk is van) szintén bámulgatnak, sőt még be is szólogatnak idegen lányoknak, természetesen páromat is biztosan buzdítják, és minden pasi a párom társaságából engem tart hülyének, hogy ugyan miért nem lehetne nézni őket...én is megcsináltam ezt a párommal, hogy átérezze milyen is ez, mondanom sem kell ő még jobban kiborult, mint ahogyan én szoktam, és kérdeztem, hogy na milyen? Akkor pár hónap erejéig tényleg nem nézet több lányra, de ez az időszak már lecsengett, és semmi kedvem állandóan visszaadni neki ezt.
2017. nov. 15. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

" bizonygatja, hogy neki nem kell senki más nő, mert neki én vagyok a legjobb. (DE AKKOR MIÉRT KELL MEGNÉZNI MÁST, HA EZ TÉNYLEG ÍGY VAN?) "


Mert ez nem hit, hanem tudományos alaposság kérdése. :)

2017. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hosszabb ideig szokott nezni noket, de az se olyan durva ido, es nem fordul elo olyan sokszor, hogy en most szakitsak.

Ha setalunk egymas mellett, akkor ra szoktam pillantani neha, ha beszelgetunk, ugyanis nem a jardanak beszelek.

Olyankor vettem mar eszre, hogy fentrol lefele mozog a szeme,ill. lentrol fel. Elore nezek, latom hogy csinos no jon velunk szembe, es egybol kapcsolok, hogy nem a szel mozgasat koveti olyankor.

Ha egy helyben allunk (varunk valakire/ valamire) es a kozelben van szep no, akkor neha - neha ra pillant de ennyi.

Ment mar nalunk is durvabban ez, olyankor megkerdeztem , hogy magukra hagyjam-e oket?Kapcsolt egybol, majd elmondam , hogy nekem ez rosszul esik, ha mellettem van, fogja vissza magat, mert en se folyatom a nyalam a feszes seggu kis pasikra.

2017. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor a férfinak kell végigmérnie a szembe jövőket - nemtől függetlenül -, hogy tudja, ki az, aki a nőre veszélyt jelenthet.
2017. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem bántom meg a páromat azzal hogy a jelenlétében megbámulok más nőket. Ugyanígy ő sem kezd a jelenlétemben más férfiakkal szemezni.
2017. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem bámulja őket. Legalábbis nagyon ügyes, mert nem veszem észre. Nem bunkó, hogy feltűnően nézegesse a csajokat
2017. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Bámultam én is az exem mellett a csajokat, de mi ezeken röhögtünk anno... Bár persze te görcsölhetsz rajta, de egyrészt baromi fiatal vagy, másrészt meg embere válogatja, hogy ki miként értelmezi ezt. Ja és ameddig együtt voltunk soha nem csaltam meg, sőt még csak eszembe sem jutott.
2017. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem, a párom, kimondottan szól, ha van a közelünkben, nagyon szép nő. Természetesen, ilyen figyelemfelhívásért, jár az ölelés, puszi:) Na és meg is beszéljük, nagyon szép, DE...........:)) A vége, mindig nagy nevetés.
2017. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
gabikám is megnézzi :) hűséget fogadott nem pedig vakságot :P
2017. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Felőlem nézzen akit akar, de aki annyira proli paraszt, hogy bámul embereket (most mindegy, hogy egy jó csajt, egy tolószékes srácot, vagy egy tetovált nagypapát), azzal egyszerűen nem mennék sehova. Van haverom, aki itt tart, vele se megyek sehova. A civilizált embereket kedvelem.

Önmagában azzal nincs baj, ha ránéz más nőkre. Nem vakult meg attól, hogy összejött velem.

Csak ne legyen forgolódós bunkó.

2017. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én szeretek megnézni embereket mindenféle okból. Akár alakja miatt, vagy ennek egyes részei miatt, ha úgy adódik, s ugyanezt kívánom páromnak is. Ezek amúgy is végtelenül jelentéktelen dolgok. Ha nem elemzünk, csak fizikális élvezet.
2017. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!