Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységi jelenet után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységi jelenet után barátnőm haragszik rám, csalódott bennem. Hogyan lépjünk túl ezen?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg, de nagyon összekaptunk. Barátnőm nagyon féltékeny típus, de olyannak szeretem, amilyen.

Még facebook belépésemet is el akarta kérni én persze megtagadtam. Azt még össze is vesztünk valamin. Legszivesebben kiosztanám, hogy elegem van a féltékenykedéseiből. De akkor csak rosszabb lenne minden.


Most az a szitu, hogy alig szólunk egymáshoz. Pedig 3 napja még a viccesen jövőnket tervezgettük hogy milyen házat veszünk.


Azt mondják mások hogy ne legyek papucs és ne könyörögjek neki hogy bocsásson meg, hanem várjam meg amíg ő lép.


Csak az a helyzet, hogy nagyon haragtartó és makacs.


Na most: Ha írok neki FB-n akkor nem válaszol, ha ráírok hogy miért nem ír, akkor lebasz hogy nem ért rá, hagyjam. Ha nem írok neki, akkor megint lebasz, hogy látszik hogy le se sz arom mivel nem írok neki.


Komolyan eléggé összevesztünk, bizalom is csökkent irántam.


Nőktől kérdezem főleg. Ti ilyenkor mit vártok?


2017. nov. 15. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

SOha senki FB és semmilyen belépését nem kértem el, és tőlem sem senki. Felnőttek vagyunk.

Nem tudom, hány éves vagy, de talán keress egy felnőtt lányt/nőt, aki nem ilyen gyerekes.

Azért kérdés, miért rágott be.

2017. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
NŐK semmit nem várnak ilyenkor. Egy nővel megbeszélitek, hogy rossz érzést keltett benne, amit csináltál, és továbbléptek mindenféle dráma nélkül. Ha pedig betelt a pohár, akkor egy nő megmondja, hogy itt a vége és ha a csillagokat lehozod az égről, akkor sem beszél veled többet. Bugris kislányok azt csinálják, amit a barátnőd. Cirkuszolnak, játszmáznak, nem tudják mit akarnak, de azt most azonnal akarják. Nem tudom, milyen disznóságot csináltál, amiért most büntiben vagy, de azt nem kellene engedned, hogy le...on téged mindenért. Egyèbként meg a féltékeny emberekkel az a nagy baj, hogy magukból indulnak ki.
2017. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán elhiszem, hogy szereted, és ő is téged, de így akarod az életed leéni? Én elmondanám neki őszintén, hogy miket érzek, hogy mik azok, amik zavarnak, szeretném, ha következmények nélkül lehetnék őszinte, ne kelljen szépíteni, alakoskodni, hiszen ez az alapja egy normális kapcsolatban. Én ebben voltam, van tapasztalatom, tudom, miket csesztem el! Hidd el, ha most fel is kapja a vizet, vagy mérges lesz rád, el fog gondolkodni, talán még el is zavar, de ha tényleg szeret, keresni fog, akár még jó is lehet! És nyugodtan, higgadtan, férfi módra! Ha eztán mégis szétmentek, jobban is jársz! 44F
2017. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Te sem vagy eszednél, hogy egy ilyen beteg, éretlen, játszmázós, bizalmatlan emberi hulladékot képes vagy szeretni.
2017. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Addig vard le a nyakadról amíg nem keső nem normális a nőd,jobban jársz nélküle
2017. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiosztani kell, hanem higgadtan megmondani hogy ez neked így nem fog menni.
2017. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne hogy mi történt pontosan, min akadt ki?
2017. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

" Te sem vagy eszednél, hogy egy ilyen beteg, éretlen, játszmázós, bizalmatlan emberi hulladékot képes vagy szeretni"


Fúúúú de felb...nak az ilyenek. Emberi hulladék? Eszednél vagy? Azért mert féltékeny a csaj aki nyilván még nem nőtt fel? Azt az álszent mindenit, rád is kiváncsi lennék te milyen bizonyítvánnyal rendelkezel öcsém aki minden emberismeret nélkül pár sor után lehulladékozol másokat. Hülye csíra.

2017. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért lett veszekedősebb a kapcsolatunk amúgy, mert kezdene komolyodni a dolog, a barátnőm több nagyobb komolyabb dolgot akar én meg még élni és szórakozni. Persze együtt vele, örökké. ez egy folyamatos téma.
2017. nov. 15. 21:06
 10/16 A kérdező kommentje:

De a kérdés az lenne hogy ezen a konkrét dolgon hogy lépjek túl.

úgy érzem akármit csinálok az rosszul sül el és még több baj lesz közöttünk.


Azért kérdeztem, h ilyen esetben ti NŐK mit várnátok mire van szükségetek?

2017. nov. 15. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!