Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom átlagos alkatúból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom átlagos alkatúból ducivá hízott közel egy év alatt. Hogyan üljek le vele erről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Átlagos, formás lány volt mindig is, vastag combokkal, szép arccal, hosszú hajjal és nagy és formás mellekkel. De kb idén (tavaly tavasz óta vagyunk együtt) nagyon elengedte magát. De korábban kb nyárig tényleg jól nézett ki, senki nem mondta volna rá objektíven nézve a duci vagy a testes szavakat.


Konkrétan a 167 centijéhez felment kb 60-ról 70 kilóra. (Én 190 cm vagyok és 84 kg, sportos alkatú.)

Még ilyen kis toka szerűség is megjelent az álla alatt ahogy nézem, nem is beszélve az úszógumiról. Alacsony lány (nekem), szóval 10 kiló meglátszik. Ha nem érdekelne és nem szeretném, akkor nyilván elhagynám a pi csába, de mert érdekel és szeretem, ezért szeretnék valahogy erről beszélgetni vele, de sértődés nélkül.


Én kosarazom hobbi szinten és heti 1-2-szer kondiba is járok, mondjuk ezerszer többet sportoltam és mozogtam tizenévesen és főleg ott tettem le az alapjait a mostani alkatomnak. Ő sosem sportolt semmit, szereti az édességeket, de korábban sokkal kevesebbet evett mint mostanában. A szexszel nem volt semmi gond nyárig (heti 10 alkalom simán meg volt), de azóta kevesebbet kívánom vele.


25/F, 23/L


2017. nov. 15. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%

Ne gyakorin kérdezd meg, mert lesz vagy 50+ komment és elküldenek a búsba. Tessék innen szemezgethetsz, de majd ide is beírják nyugi.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Van egy rossz hírem! Ebből sértődés lesz! És még te leszel a sz..r! De ha tényleg szereted, akkor szólsz neki, jelzed, hogy baj van!
2017. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén és nyíltan, nem célozgatva vagy megsértve, de tapintatosan. Segíthetsz is neki, pl lemehettek együtt a konditerembe.
2017. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Ha ilyen jó pasi vagy, mi a francnak vagy egy igénytelen zsírdisznóval? Ennyire nincs önértékelésed? Simán lehetne egy dögös, formás, vékony barátnőd is.
2017. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Na, a sok igénytelen zsírdisznó már le is szavazott :D
2017. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem szomorú valami miatt? Akkor szoktak sokat enni a lányok.
2017. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Eddig miért nem beszéltetek róla? Egy év azért sok idő, gondolom, abból nem egy hétig tartott, amíg felszedte azt a 10 kg-t. (Vagy ha igen, akkor orvoshoz kellene fordulnia.)


Egyébként őt nem zavarja hogy duci, nem szokott erről panaszkodni neked? Ha őt is zavarja, akkor könnyebb dolgod van, mert akkor elég, ha elkezdesz egészséges kajákat készíteni, esetleg új recepteket keresni, és hívhatod magaddal sportolni.


Ha úgy látod, hogy kizárólag annyi változott, hogy több édességet fogyaszt, arra az a megoldás, hogy ne vásároljatok édességet. Hidd el, hogy a boltban könnyebb rá nemet mondani, mint otthon, amikor már ott van az asztalon, és várja, hogy megedd.


Amúgy meg ezért kell megfigyelni a másiknak az életmódját, mielőtt összejössz vele. Lehet ő egy nádszál, mert megnyerte a genetikai ötöslottót... Csak ha egészségtelenül kajál, és nem mozog eleget, akkor ez legfeljebb 25 éves koráig lesz elég, utána még ő is hízni fog. Szerintem így lehetne a legkönnyebben elkerülni a lelki sérülést mindkét oldalról.

Ja, és a mozgásra figyeljetek, illetve a bevitt étel minőségére - minimális édesség, sok értékes tápanyag. A mennyiség idővel úgyis nőni fog, ha máskor nem, akkor terhesen fogyaszt többet a nő az általa megszokott, szeretett ételekből.


22/N

2017. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

azt írod soha nem sportolt,valószínűleg egészségtelen táplálkozású családban nőtt fel.

a 40 év alatt én megpróbáltam már nem 1 csajból sportosat faragni,sose sikerült tartósan.

szóval a megoldás,hogy eleve egy sportosabb,a táplálkozására és az egészségére igényesebb nővel jössz össze.

ha már faragni kell,meg csiszolni az régen rossz,plusz úgysem fognak belemenni,a logika vagy egészségtelenség következményei sem hatnak rájuk,csak addig amíg paráznak,hogy elhagyod.

ha ismét biztonságban érzi magát már tehenesedik is tovább és abbahagyja az edzést ha egyáltalán sikerül rávenni.

2017. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Ülj le vele és beszéld meg. Lesz sértődés azzal számolj, és valószínű azért is engedte el magát mert tudja hogy te szereted és gondolja már minden mindegy, de mivel írtad hogy így kevésbé kívánod őt, már probléma van.

Minden csak megbeszélés kérdése, de javaslom neked inkább abból a szempontból közelítsd meg a dolgot hogy az egészségéért aggódsz, és ne azt vidd előtérbe hogy már nem kívánod.

Persze így is lesz sértődés, de talán nem lesz annyira megsértődve, és lehet könnyebben fog majd rád hallgatni.

Ha ennyire nem mozgott semmit, akkor heti 2-3 alkalom testmozgás, javarészt kardio edzés már sokat fog számítani!

2017. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

1: Igen én is ettől féltem, hogy mindenki csak azt fogja ugatni, hogy "Hát ha 200 kilóra hízna akkor is szeretned kellene, különben rossz ember vagy." - De egyelőre nem ez a helyzet, majd meglátjuk.


2: Akarok, mert muszáj. Ez így nem mehet tovább.


3: "X, azt vettem észre az utóbbi időben, hogy idén felszedtél néhány kilót. Szeretlek és vonzó vagy, de ez egyértelműen rossz irány, ami felé elindultál. És ezt nem két plusz kiló és egy hónap után mondom, hanem több mint fél év és +10 kiló után. Szeretnék segíteni neked abban, hogy újra visszanyerd a régi formád." - ??? - Látod, ez lehet hogy tök szar duma és simán ezen is besértődne. Tényleg nem tudom mit mondjak.


4: Nem vagyok "ilyen" jó pasi. Magas vagyok és vállas, sportos testű, de arcra elég átlagosnak mondott és belsőre, viselkedésre se vagyok egy bugyit minden nőről lebeszélő Casanova. A barátnőm sem egy kövér zsírdisznó MÉG tényleg. (És nem is akarom hogy az legyen.) Amikor összejöttem vele, akkor abszolút vonzó, szép, nőies alkata volt. A mellei valami elképesztően gyönyörűek, nagyok, formásak, természetesek, hosszú hajú és az arca is alapvetően szép (bár mondom, most ici-picit eltokásodni látom). A bajom a +10 kilójával van, amit nőként az átlagos testmagasságához felszedett az idén.


6: Ha az lenne, csak mondta volna. Meg azért látnám is és akkor kérdezném is. Nem hiszem hogy erről van szó.


7: Január-február óta szedett fel 10 kilót. Előtte is ismertem majdnem egy éve és akkor ugyanannyi volt végig kb.

Lóf aszt sem mozog sajnos. Én főleg az év melegebb felében minden második nap futni is megyek néhány km-t, de oda sem tudtam rávenni, hogy jöjjön, még a kapcsolatunk első évében sem. Nem is sportolt soha és kondiba sem járt soha. Eddig azért nem hoztam fel, mert azt hittem hogy most kicsit hízott, aztán majd leadja, vagy ilyesmi. 5 kilókat simán ingadozhat mondjuk egy ember testalkata egy éven belül felfelé és lefelé is. Viszont ő tényleg sokszor este/éjszaka is eszik és most nem akarok erről még sok-sok sort írni, de általában is imádja a szénhidrát-bomba ételeket állandóan.


8: Rendben értem, de még fiatal vagyok, ez az első ilyen élményem (mint ami neked sok volt az évtizedek alatt) és valamit azért tényleg megpróbálnék csinálni, hogy hátha rendbe jönnek a dolgok. Egy próbát megér.


9: Köszi! Akarok vigyázni nagyon a nyelvezettel, ahogy fogalmazok majd.

2017. nov. 15. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!