Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem szeret? Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

A szívem szakad meg. Imádom a barátomat, ő a mindenem, 2 éve vagyunk együtt. Lelki társak és legjobb barátok vagyunk(vagy voltunk?)

Pár hónapja kezdődött, hogy elkezdett velem furán viselkedni: csak hétvégén lehetünk együtt mert koleszos. Ilyenkor végig együtt voltunk. Pár hónapja elkezdett közbe programokat szervezni, de sosem időben szólt. Például nála voltam pénteken, és este közli 22-kor, hogy másnap REGGEL 5-kor ő megy az Apjával programra, és ilyesmik. Ebből jöttek a veszekedések, hogy miért nem szólt időben, meg, hogy alig vagyunk együtt.

Egyre több ilyen volt. Aztán egyre kevesebbet ölelt, nem kaptam csókot, és bunkó lett velem. AKárhogy próbáltam megbeszélni, támadt, hogy én változtam meg, és, hogy ő nem fura és igenis ad csókot(egész péntek-vasárnap alatt egyszer kapok egy puszit,múltkor megszámoltam).

Elkezdtek idegen lányok írogatni neki, és nem szól nekem.

Ha számon kértem, akkor rámförmedt.

Múltkor odáig fajult a veszekedés, hogy mondtam neki, hogy haza megyek, mire nem tartott vissza.

Megbeszéltük, bocsánatot kért, de most megint minden megy előröl. Csak este hív fel telefonon(pedig napi többször is beszéltünk a két éven át).

Ha felvetem neki, szerinte semmi baj nincs és semmi nem változott. Mondtam neki, hogy ha nem szeret akkor beszéljük meg és váljanak el békésen az útjaink, de szerinte hülyeségeket beszélek és ő biz szeret.

Szex nem volt 2 hónapja.

Nem élünk együtt, és szex sincs, tehát azt se lehet mondani, hogy azért van velem. Akkor miért?

Máskor meg napi 20x hív, és közli, hogy ilyen lányt még nem látott. Utána meg megint másnap rideg és bunkó.

Például megkérem, hogy masszírozzon meg, vagy simogasson, és közli, hogy nem akar meg fáj a keze, de tőlem elvárja, hogy órákon át ciróka-maróka legyen.

Régen sosem volt ilyen, ez pár hónapja lett. Ha meg más nő van a képben, akkor miért nem szakítunk? Én nem tudok barát lenni a párommal.

És ezt ő tudja. Nekem életem egyik legnehezebb pár hónapja ez, a se veled se nélküled a legrosszabb. Ráadásul ő el sem ismeri, hogy baj van. Én kívánom, imádom, de semmi.

Semmi önbizalmam azóta.


2017. nov. 16. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Nem mondom hogy nem szeret de nem is szerelmes mar,persze ez csak az en meglatasom amiket most leirtal.A ferfiak igy mukodnek valoszinu van a hatterbe egy masik no is.... Egy ferfinek egy almas pite nem eleg egy elten at meg akar kostolni mast is... Hany evesek is vagytok? Ja es azert nem szakitotok mert te vagy neki a "biztos" pont akire szamithat hogy ha ugy van kedve. De kozbe lehet masokat is megkettyint.
2017. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Hány évesek lennének ? TINI kategória.
2017. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Máskor meg napi 20x hív, és közli, hogy ilyen lányt még nem látott."


Ez olyan mintha veled már nem érezné jól magát, de amikor egyedül van, akkor esik le neki hogy nehéz lesz új barátnőt szereznie. Lehet, hogy szerelmes valakibe, vagy csak szimplán tetszenek más lányok, de velük nehéz mert nem megy neki az ismerkedés.


Ez csak egy lehetőség, a saját megérzésem. Ennyiből nem lehet biztosat állítani.

2017. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%
Nem biztos tinik... Azt irja 2 eve vannak egyutt (altalaba tinik nincsmeke ilyen sokaig egyutt) egyepkent az irasan is latszik picit idosebbek
2017. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor szakits vele te, és kész. Nyilvánvaló, hogy valami változott, lehet megismert valakit, lehet van is valakije, mert ez a 2 hónap szexmentesség azért durva, fiatalok is vagytok. Hogy miért nem szakít, azt én sem értem, főleg ha még/már kb szex-re sem kellesz neki, de véleményem szerint ezt ne hagyd tovább húzni, így semmi értelme.

Beszélj vele (ne veszekedj, csak beszélgess), hogy vagy megbeszélitek és elárulja mi a gond, és ha akarja változtattok, vagy részedről ennyi.

Tudom, ezt nehéz meglépni, mert szereted meg minden, de van az a pont, amikor már meg kell ilyet is lépnünk, hogy vagy jobb legyen, vagy lezáruljon egy dolog, ami már amúgy sem működik csak szenvedést okoz.

2017. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyakoroljátok érzelmeiteket, vagy nem csak haldokolni, de meghalni is fog e kapcsolat.
2017. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy vagy más nő került a képbe, vagy valamiért átcsapott a nagy szabadságvágyba, nem élte még ki magát, stb.
2017. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megcsal, a jelek arra utalnak. Ha nem, akkor sem szeret már.

Egyébként láthatod mit írnak ide is a pasik, egy férfinak sosem elég egy nő egy életre. Pontosan ezért nem szabad gyereket vállalni és hosszútávon egy pasival lenni. Úgyis megun.

2017. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!