Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pár normális?

Figyelt kérdés
A szomszédlány akivel egyébként jóban vagyok folyton veszekszik a barátjával akivel már 6 éve együtt van. Azon megy a vita,hogy a lány elvárja,hogy eltartsa a barátja aki nem tudja,mert a keresete ezt nem engedi meg. A másik,hogy nem lépnek előre a kapcsolatukban tehát nem költöztek még össze és a lány nem is tervezi. Kicsit ilyen elkényeztetett 28 éves de még soha nem dolgozott kb semmit,még mindig képzi magát,mert a szülei erre biztatják. A lényeg,hogy nagyon idegesítő,hogy hallom őket folyton veszekedni ,hogy a fiú nem bírja már,hogy nem akar sehova se haladni a lány mikor azt mondja,hogy vége akkor a csaj mindig úgy forgatja a szót,hogy végül kibéküljenek. Nem tudom ez mennyire normális? Hogy vegyem rá őket,hogy ennek semmi értelme és legyen végre csend... De a lány már régebben mondta nekem,hogy nem tudja magát elképzelni a barátja mellett és másra vágyik,csak akkor nem értem miért könyörgi midnig vissza a fiút és kell az egész háznak őket hallgatnia...
2017. nov. 16. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ők tudják... muszáj neked belefolynod ill. neked keresni megoldást? Szerintem egy picit légy még türelemmel, a leírás alapján úgyis jön a változás hamarosan.
2017. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt már nem mondanám párnak. Észrevehetnék magukat, maximum szólj nekik hogy legyenek halkabbak.
2017. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, a társadalom alja.

A pasi vagy a csaj a lúzerebb? Mindkettő.

Amúgy ha nem élnek eggyütt, miért hallod folyton? :)

Most összeköltöztek vagy nem? Miért zavar? Ha hangosak, akkor rendőrség, ha szerelmes vagy, akkor keress normálisabb lányt.

2017. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na nyugi, én másfél évig hallgattam, hogy a közvetlen oldalszomszédunkat tömi a szeretője, plusz az alattunk lévő nőhöz is jártak :D
2017. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem élnek együtt,de igen gyakran alszik nála a srác. Egyébként lány vagyok és nem vagyok szerelmes egyikükbe semxd Egyszerűen hihetetlenül zavaró ,mert egymás mellett van a szobánk szóval egy fal választ el tőlük és mindent tisztán,érthetően hallok. Rendkívül felidegesít,hogy folyamatosan megy a vita,de olyan hogy veszekednek hallgatom egy órán át,hogy vége,vége a sráctól,majd a csaj mikor felfogja hogy ennek tényleg vége akkor terel ,hogy jaj még maradj még egyél,még igyál és aztán úgy tesznek mintha mi sem történt volna és nyugisan el vannak,majd pár óra múlva kezdődik elölről,vég,vége "jaj egyél még egy kicsi" loool.

Amúgy szerintem is nagyon gáz ez a kapcsolat úgy ahogy van..

2017. nov. 17. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem avatkoznék bele, mert miután újra kibékülnek, téged tennének ellenségükké, és téged hibáztatnának a vitáért is.


22/N

2017. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!