Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki látta az 500 nap nyár c....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki látta az 500 nap nyár c. filmet? Szerintetek nagy baj, ha a főszereplő srácban felismertem a barátom személyiségét?

Figyelt kérdés
Kommunikáció szakon végzett, de arról álmodozik, hogy annyi pénzt keres, hogy eltarthassa a keresetéből a családját a jövőben. Meg van sértődve, hogy a munkaerőpiac nem keres diplomás embereket, és "haragszik" a volt egyetemvárosára, azóta be sem tette oda a lábát. Utál minden gazdag gyereket, mert nekik a sggük alá van tolva minden. Egy rokona Skóciában dolgozik, és mesélte, hogy a bevándorláshullám előtt szinte mindenki hozzájuthatott egy önkormányzati lakáshoz. Barátom múltkor kifakadt, hogy itt is az kéne, hogy minden fiatalnak biztosítani kéne egy önkormányzati lakást és az ennivalónak ingyenesnek kéne lennie, mert az ennivaló "alanyi jogon jár".
2017. nov. 17. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kis kiegészítés a pasid számára: keres a piac diplomás embereket, csak nem ilyen büfészakról, amilyen neki van. Bocsi, de ez a helyzet.
2017. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

En láttam a filmet, bár nem tudom mennyi köze van a magyarazathoz, mert csak a szerelmi szálra emlekszem, de szornyu film volt, a szereplőktől negatív hangulatom lett teljesen.

Egyébként a kommunikáció szak tényleg nem sokat ér, ettől függetlenül a munkaerőpiac keres diplomás embereket, de tényleg olyanokat akiknek a diplomájuk kapcsolódik is valamihez. Az elsővel értek egyet es ez nem bántas keppen mondom, de ez van sajnos.

2017. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyi koze van a magyarazathoz, hogy o is hasonloan gondolkodik. Szerintem a film zsenialis, az Annie Hall ota a legjobb romantikus film. A srac alomvilagban el, a szerelemrol es a nokrol idealizalt kepe van, nincs se karrierje se ambicioja az eletben. Talalkozik egy lannyal, akinek a megszallottja lesz, es kivetiti ra az osszes elkepzeleset, majd mikor rajon, hogy ez egy hus-ver no gyarlosagokkal es sajat elkepzelessel, tanyarokat dobalt es a huganak hisztizett. A baratomnak is vannak vagyalmai, hogy kulfoldre utazgatunk meg az o fizetesebol kenyelmesen megelunk, en legyek htb., aztan rajott h az o fizetesebol ezt nem lehet finanszirozni. En ehyetemre jarok es jol megy, most az a baja, hogy nehogymar en tartsam el ot a jovoben megiscsak o a ferfi. Mar lassan egy hete duzzog.
2017. nov. 17. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért tenni is kellene, nem hullik senkinek sem az ölébe olyan könnyen (kivéve persze a gazdag gyerekeket akiket utál, de nem szabad velük foglalkozni, magával kéne).

Valamit el akar érni, de moströgtönazonnal, ezért duzzog, ahelyett, hogy tenne érte.

Próbáld meg biztatni, hogy minden rendben lesz, keresse a lehetőségeit, meg fogja találni a számítását, ha valóban ezt szeretné.

2017. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm ertem, nem emlekeztem ennyire a filmre, elég felületesen néztem meg, mert a szereplők mar az elso perctől nem voltak szimpik. Es először azt hittem te (a kérdező) is fiu vagy es egy baratodrol/haverodrol beszélsz de mostmár összeállt a kép :D Egyébként en is jártam egy olyan sraccal meg régebben akinek semmi célja nem volt az életben, elakart végezni egy semmilyen szakot hogy legyen diplomája es azzal akart sokat keresni. De ugy igazán nem érdekelte semmi. Ahogy hallottam mostmár kezd észbe kapni, az egyetemet otthagyta es elment egy okj képzésre ahol legalább azt tanulhatja ami érdekli. De a céltalansaga is sajnos közrejátszott abban hogy szakitottunk. (Persze neked nem javaslom, nem azt mondom ezzel)
2017. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!