Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gyakori, hogy pénzügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyakori, hogy pénzügyi okból akarnak a nők minél hamarabb barátot?

Figyelt kérdés

Egyik lányismerősöm mondta, hogy részben azért is jó, ha párkapcsolatban van, mert akkor a havi költségei kb az egyharmada szoktak lenni ahhoz képest, mint amikor egyedülálló, és így a fizetéséből több marad másra költeni.


Amit én észrevettem, az az, hogy a nők általában sokkal jobban sürgetik azt, hogy olyan párt találjanak, akivel tartós kapcsolat lehet, és az én meglátásom szerint gyakran már ló helyett szamárral is összejönnek, csak hogy ne legyenek egyedül. Létezik, hogy ebben nagy szerepet játszik a pénzügyi megfontolás? Itt még nem is arról van szó, hogy gazdag pasit keresnek, csak szimplán arról, hogy lehet valakivel felezni a havi költségeket, pl albérlet, rezsi, kaja, plusz a szokás szerint a férfi mindig többször hívja meg a barátnőjét akármire, mintsem fordítva.

Ez gyakori, hogy sok nő ezért is akar minél hamarabb kapcsolatban lenni?



2017. nov. 17. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, gyakori. És nem is csak felezés van, mert a pasinak "illik" meghívnia mindenfélére a nőt, sőt eleve a nem meghívós dolgoknál is ritka a felezés, mert a férfi szinte mindig többet ad bele, hiszen a nőkre sokkal nagyobb a kereslet, "joguk van" kevesebbet beleadni... Sajnos.
2017. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Egyáltalán nem jellemző.

2. Ha felezik a rezsit és az albérletet, akkor a pasi is jól jár.

2017. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez taán korosztálytól és értelmi színvonaltól is függ.

Önálló, normális egzisztenciával rendelkező, igényes, tanult, önállóan is az átlagnál picit jobban is boldogulni képes elvált 40 éves nőként bennem fel sem merül. Sosem ez alapján választottam partnert, társat.

A hasonló színvonalú, értékrendű barátaim, ismerőseim vagy akár kollegáim között sem ez a jellemző.

2017. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Ha felezik a rezsit, akkor a nő mindenképpen jól jár, a férfi viszont inkább rosszabbul jár. Nők sokkal többet fogyasztanak vízből, meleg vízből, gázból, magasabbra kell venni a fűtést, mert folyton fáznak meg épp hajat mostak stb. stb. stb. Az albérletet felezésével mondjuk jól jár a férfi, de a rezsinél a fele rész is több, mint amit egyedül fogyasztana a nő nélkül.
2017. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Csak annyira gyakori, mint amikor egy pasi azért keres nőt, hogy legyen aki mos, főz, takarít.
2017. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne hazudjatok elottem szolok. Valljuk be egyutt, hogy mindannyian a gyakorin nyikorgo picsukak 120 ezrere utazunk.
2017. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Igen. A nők nagy része egyedül életképtelen, mert nem tudnak olyan munkát szerezni, amiből meg lehet élni, ráadásul a házimunkához sem értenek. Marad hát az a megoldás, hogy összebútoroznak egy (lehetőleg minél gazdagabb) pasassal.
2017. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szóval egyik lányismerősöd mondott valamit, te ezt összekapcsoltad egy teljesen más jelenséggel, majd megveregeted a saját vállad, hogy forradalmi gondolataid vannak. Okos vagy, kapsz cukrot.
2017. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as :-D


Egyik hozzászólásra reagálva: Nem vagyok fázós, a barátom jobban az, ezt bebuktad. Zuhanyozni ugyanannyit szoktunk, ő is mos hajat, mert van haja 😵. Egyéb probléma?


Amúgy ja, persze. Tudnivaló, hogy a nők mind ugyanolyanok, ezért h egy nő azt mondja, hogy úgy van, akkor az úgy van és minden nőre a világon igaz. ;)

2017. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy azoknak, akiknek a szövegértés még megy, utána gondolkodni már nem képesek. Egy nő véleményét hallottam, és nem állítottam, hogy ez a többire is igaz, hanem kérdeztem, hogy ez másokra is igaz-e, pont ez volt a kérdésem lényege.
2017. nov. 18. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!