Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel hogy ne legyen féltékeny mindenkire? 21/f Barátnőm 20

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hagyd el! Féltékeny típusú emberrel ez az egyetlen megoldás, megváltozni sosem fog.
2017. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenki mas azert nem kell elhagyni van aki feltekeny van aki nem errol nem tehet ha igy erez beszelj vele magyarazd el neki hogy szereted es nincs oka feltekenykedni en is ilyen voltam de rajottem hogy a feltekenyseg jora nem visz nehezen ment de tul tettem magam rajtam es ha szeret megtud valtozni
2017. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Multkor is csak beszelgettem haverom csajával ,bnőm is ott volt le nem vette rólam a szemét aztán meg "gyerünk már haza" ,hát tuti h azért mondta mert beszélgettünk...
2017. nov. 17. 19:22
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
en alapvetoen nem tartom magam egy feltekeny tipusnak, de tudok az lenni! Soha nem voltam feltekeny abban a kapcsolatomban, amiben a parom minden egyes nap ereztette velem, hogy mennyire szeret es mennyire kulonleges vagyok neki, amikor tudtam hogy ha epp nem vagyunk egyutt, akkor is gondol ram, az eszeben vagyok, es soha de soha nem kellett ketelkednem sem a szerelmeben, sem a husegeben. Ez a baratom mehetett entolem barkivel barhova, sot, sokszor en kuldtem, hogy menjen mar a barataival kikapcsolodni, mert 100%osan megbiztam benne. De a jelenlegi parom pl eleg szabadosan ertelmezi a parkapcsolatot, nem is erezteti velem ilyen szinten, hogy szeret es kulonleges vagyok, igy nala egyaltalan nem vagyok boldog attol, ha pl bulizni megy nelkulem.. Biztos, hogy ez sok embernel alap beallitottsag kerdese, hogy mennyire feltekeny, de ezert tenni is lehet sokat, hogy valaki ne legyen az!
2017. nov. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Ha valaki nagyon féltékeny, az mindig belső önbizalomhiányról tanúskodik. Viszont sok pasi szeret kekeckedni és csak azért is más nőket emlegetni meg más nőkről/nőkkel beszélgetni, mert élvezi, ha a párja féltékeny, és addig is ő van a középpontban.

Szóval ha a második nem jellemző rád - nézz magadba jó mélyen -, akkor igazából nem tudsz semmit se csinálni vele. Az nem megoldás, hogy a kedvéért nem szólsz hozzá egy nőhöz sem :D

2017. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szeresd többet, jobban, hosszabb ideig.
2017. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Mutatsd ki neki, hogy ő a mindened, őt szereted a legjobban és akkor egy fokkal jobb lesz a helyzet.
2017. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
Szerinted ez honnan fakad? Ha saját magával nincs kibékülve, és túl jónak tart téged magához, akkor azon nehezebben lehet segíteni, mint ha benned nem bízna meg. Ezt kell kideríteni, hogy honnan fakad a bizalmatlansága.
2017. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Törődj vele,ne adj okot a féltékenységre. Szeresd,legyél vele,bízzon benned.
2017. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Előbb utóbb úgy is otthagyod. Egy darabig próbálsz majd a kedvére tenni, hogy hátha jobb lesz. Aztán rájössz, hogy egy ostoba pcsa rabszolgája lettél, és ennél még az is jobb, ha egyedül vagy. Akkor nem kell a társas életed minden pillanatában azon szoronganod, hogy mivel bántod meg az érzékeny kis beteg lelkét.
2017. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!