Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a barátnőmet! Hogy mondjam meg neki, hogy költözzön haza?

Figyelt kérdés
Itt ül az ágyon, néz a laptopján valami idióta sorozatot, és én már nagyon unom az egészet. Semmi nem érdekli, egyre kevesebbet lehet vele beszélgetni, semmihez nem tud, vagy nem akar hozzászólni, szex is alig van már. Elegem lett. Mondjam meg neki ma este, hogy a hétvégén akár haza is költözhetne?

2017. nov. 17. 19:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Miért is húznád tovább az időt?
2017. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem egy este alatt untad meg.

Mióta vagytok együtt?

2017. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt se lesz hangulatos idilli karácsony. :)
2017. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
tyűh öcsém, de rühellem az ilyen helyzeteket.... O.o
2017. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért mielőtt elzavarod, beszélgessetek egyet, úgy őszintén..
2017. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd, úgy gondolom, már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen, egyikünkben sem ég már a tűz. Jobb lenne, ha szépen mindenki a saját útjára menne. Nem akarlak megbántani, de azt gondolom, hogy nekem egy másik nőre van szükségem. Majd neked is lesz egy olyan srác, akivel jó el leszel. Én viszont nem akarom ezt tovább folytatni. Gondolkodtam ezen, és végül így döntöttem"


Ha ez a szöveg igaz rád, mondd el neki. Esetleg bővítsd ki valamivel. Innentől venni fogja a lapot, hogy költöznie kell.

2017. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Csak azért küldenéd haza, mert Neked nem felel meg. Lehet, ő is így van Veled, ezért nézi inkább a sorozatot. Miért nem beszélitek meg? Ha mindketten így éreztek, akkor tényleg húzzon haza. De azért ne csak úgy tedd ki, magyarázat nélkül.
2017. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Meg kell indokolnod neki. Nélküle gyökérség kirakni.
2017. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Mindjárt úgyis vinnem kell a kutyá(já)t utolsó pisilésre, akkor majd felhozom, hogy beszéljük meg a dolgot.
2017. nov. 17. 20:16
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 6-os mondja.
2017. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!