Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran veszekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

Milyen gyakran veszekedtek a párotokkal, és olyankor miről? Mennyire komoly ez, kibékültök gyorsan?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Számomra, az érthetetlen, hogy veszekedés. Miért nem lehet a dolgokat normális hangnemben megbeszélni? Mitől lesz jobban megoldva bármi is, ha ordítok, kiabálok, veszekszek, nyírom a saját és másik idegrendszerét? Nekem ez magas.
2017. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem ezt kérdeztem, de kösz a hasznos reakciót.
2017. nov. 18. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 évben, amíg csiszolódtunk, volt évi 1-2 hangosabb vita, kb fél óra durcival. Most, lassan 8 évvel később, őszintén szólva nem emlékszem, mikor veszekedtünk úgy igazán utoljára. Legalább 4 éve nem. Ha van valami véleménykülönbség, akkor azt kulturáltan megbeszéljük, durcizás nincs, csak amikor megszületik a megoldás, egy elégedett ölelés. :)
2017. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
Ritkán. De veszekedésnek nem is nevezném. Inkább maximum hevesebb vita. Változó. Gyorsan békülünk.
2017. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanam veszekedesnek. Inkabb neha (1x fel ev) felkapja a vizet vmin es akkor kiabal :-) Ilyenkor kiengedi a gozt, utana bocsanatot ker, persze tudom h igaza van... kicsit rossz mert en ilyenkor leblokkolok de mar tudomkezelni.
2017. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább vita heti 1x főleg mert kisbabánk van, fáradtak vagyunk, kevés időt tudunk együtt tölteni és ez feszültséget szül.Lefekvéskor megbeszéljük, elvem, hogy nem fekszünk le haraggal.
2017. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk veszekedni, kicsit hevesebben vitatkozni is egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor. Még sose kiabáltunk egymással, vagy ilyenek, de mindketten nyugisabb természetűek vagyunk, lehet ez is benne van
2017. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk komoly veszekedések nincsenek, inkább durcik. Mindketten elég makacsak vagyunk. :)

De ezek általában másnapra elfelejtődnek.

2017. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon halk szavú ember vagyok, nehéz velem veszekedni, nem is tolerálom jól. Nem szoktunk veszekedni, beszélgetni szoktunk.
2017. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha nem veszekszünk, mert értelmetlen időelbxás.


Vitatkozni! szoktunk, ritkán, de hamar dűlőre jutunk, mert normálisan érvelünk benne és sikerül kompromisszumra jutni.

2017. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!