Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már azt, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy nincs vége, még akkor is ha kimondtátok?

Figyelt kérdés

Én most ebben vagyok. És nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni, borzasztóan hiányzik. Szeretjük, imádjuk egymást, 2 évig voltunk "együtt", de a körülmények sose engedték igazán,hogy kiteljesedjen a kapcsolatunk.

Néha én éreztem azt,hogy nem birom tovább csinálni, most pedig ő. És most igazán azt érzem,hogy komolyan gondolta,hogy legyen vége.

Mégis itt belül azt érzem,hogy lesz folytatás.

Hogy lehet igy elengedni? Borzasztó nehéz ez az egész.


2017. nov. 18. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most ebben a helyzetben vagyok.. Változtass a körülményeken, hogy megszűnjenek az akadályok.

Amik?

2017. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, családi és más körülmények, amiket mi nem tudunk megoldani.
2017. nov. 18. 18:05
 3/4 anonim válasza:
Engem érdekelne a fejlemény azóta!! Hasonló cipőben járok :)
2017. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele azóta, nem keresett. Nem volt más választásom mint elengedni. De közel sem vagyok túl rajta.
2017. dec. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!